Zamknij

Okrutny żart rodem z horroru omal nie przyprawił klientów sklepu o zawał

Redakcja
25.01.2017 14:42
Okrutny żart rodem z horroru omal nie przyprawił klientów sklepu o zawał
fot. Samara Morgan ożyła w sklepie

Tego okrutnego żartu nie spodziewał się żaden z klientów sklepu, pojawiających się w wyjątkowym filmiku zrealizowanym przez Paramount Pictures. Tuż przed premierą horroru "Rings" wytwórnia postanowiłai wkręcić ludzi, że Samara Morgan jest tuż obok... Reakcje przerażonych ludzi są zaskakujące.

Trudno wyobrazić sobie podobną sytuację: idziesz do sklepu, by pooglądać telewizory, prosisz sprzedawcę o pomoc w wyborze modelu, a kiedy ten zostawia Cię samego, tylko na momencik, dzieje się coś niespodziewanego - z telewizora wychodzi jedna z najstraszniejszych postaci, które widziałeś wcześniej w horrorze! Właśnie taki żart tuż przed promocją filmu "Rings" wymyśliła wytwórnia Paramount Pictures. W specjalnym pomieszczeniu ukrytym za jednym z telewizorów na sklepowej wystawie schowała się osoba wcielająca się w rolę przerażającej Samary Morgan z horroru "The Ring".

Klienci słuchają rad sprzedawcy, kiedy niepostrzeżenie okazuje się, że z telewizora wychodzi mrożąca krew w żyłach postać...

Reakcje ludzi pokazują, że dali się wkręcić. Pod filmem na YouTube pojawiają się zaskakujące komentarze. "To właśnie powód, dla którego już do końca życia będę kupować w sklepach internetowych" - pisze internautka. A co Wy byście zrobili w podobnej sytuacji?

Premiera filmu "Rings" zaplanowana jest na 3 lutego.

RadioZET.pl/AS