Okrutny żart rodem z horroru omal nie przyprawił klientów sklepu o zawał

25.01.2017 14:42

Tego okrutnego żartu nie spodziewał się żaden z klientów sklepu, pojawiających się w wyjątkowym filmiku zrealizowanym przez Paramount Pictures. Tuż przed premierą horroru "Rings" wytwórnia postanowiłai wkręcić ludzi, że Samara Morgan jest tuż obok... Reakcje przerażonych ludzi są zaskakujące.

Okrutny żart rodem z horroru omal nie przyprawił klientów sklepu o zawał fot. Samara Morgan ożyła w sklepie

Trudno wyobrazić sobie podobną sytuację: idziesz do sklepu, by pooglądać telewizory, prosisz sprzedawcę o pomoc w wyborze modelu, a kiedy ten zostawia Cię samego, tylko na momencik, dzieje się coś niespodziewanego - z telewizora wychodzi jedna z najstraszniejszych postaci, które widziałeś wcześniej w horrorze! Właśnie taki żart tuż przed promocją filmu "Rings" wymyśliła wytwórnia Paramount Pictures. W specjalnym pomieszczeniu ukrytym za jednym z telewizorów na sklepowej wystawie schowała się osoba wcielająca się w rolę przerażającej Samary Morgan z horroru "The Ring".

Klienci słuchają rad sprzedawcy, kiedy niepostrzeżenie okazuje się, że z telewizora wychodzi mrożąca krew w żyłach postać...

Reakcje ludzi pokazują, że dali się wkręcić. Pod filmem na YouTube pojawiają się zaskakujące komentarze. "To właśnie powód, dla którego już do końca życia będę kupować w sklepach internetowych" - pisze internautka. A co Wy byście zrobili w podobnej sytuacji?

Premiera filmu "Rings" zaplanowana jest na 3 lutego.

RadioZET.pl/AS

Oceń