Zamknij

„Sanatorium miłości”: Wiesława Kwiatek jest podstawiona? Brała udział w innych programach

Redakcja
04.02.2019 11:10
Sanatorium miłości: Wiesława Kwiatek jest podstawiona?
fot. Mateusz Grochocki/ East News

Program TVP1 „Sanatorium miłości” w krótkim czasie stał się hitem i jednym z ulubionych programów widzów TVP. Tymczasem bystre oczy internautów wychwyciły, że Wiesława Kwiatek, uczestniczka show, to bywalczyni wielu programów rozrywkowych polskich stacji telewizyjnych.

„Sanatorium miłości”: Wiesława Kwiatek to podstawiona aktorka?

Wiesława Kwiatek to jedna z najbarwniejszych uczestniczek „Sanatorium miłości. 65-letnia bohaterka nowego programu po śmierci męża postanowiła zmienić życie. Realizuje się w swoich pasjach, m.in. w tańcu, ale pragnie też znaleźć mężczyznę swojego życia. Być może uda jej się go poznać w „Sanatorium miłości”. Wiesława nie może narzekać na powodzenie u mężczyzn. Jak mówiła niedawno w rozmowie z „Super Expressem”, panowie ślą do niej listy i piszą maile na Facebooku. Jak dodała 65-latka, uganiają się też za nią młodsi faceci. „Ostatnio w centrum handlowym śledził mnie młody chłopak. Zauważyłam to i po jakimś czasie zatrzymałam się i po prostu zapytałam go, dlaczego to robi. Usłyszałam, że chce mnie zaprosić na randkę!” – mówiła „Super Expressowi” Wiesia.

Wiesia z „Sanatorium miłości” to bywalczyni programów rozrywkowych

Wiesia z „Sanatorium miłości” szybko zaskarbiła sobie sympatię innych uczestników programu oraz widzów. Jednak, jak się okazuje, „Sanatorium miłości” to nie pierwszy program, w którym wystąpiła kobieta. Internauci w komentarzach pod artykułami na temat bohaterki show pisali, że Wiesia występuje w wielu formatach o tematyce rozrywkowej. Do jednego z telewizyjnych reality show w Polsat Cafe miała przyjść ze swoim partnerem.

„Sanatorium miłości”: o czym jest program?

Wygląda więc na to, że Wiesława Kwiatek szuka miłości, ale najwidoczniej też sposobu na wypromowanie swojej osoby nie tylko w jednym programie. Przypomnijmy, że do „Sanatorium miłości” zaproszonych zostało sześć kobiet i sześciu mężczyzn, którzy w jednym z sanatoriów w malowniczym, leżącym w paśmie górskim Beskidu Śląskiego przeżyją przygodę swojego życia. Uczestnicy być może oprócz pięknych przyjaźni znajdą też swoje drugie połówki. W TVP wyemitowane zostały dopiero trzy odcinki programu, ale „Sanatorium miłości” wyrasta już na prawdziwy hit stacji. Gospodynią programu jest Marta Manowska, znana z hitowego show „Rolnik szuka żony”.

Zobacz także

RadioZET.pl/ SW