Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sandra Kubicka opowiedziała o chorobie, przez którą przytyła 19 kilogramów. "Byłam załamana"

24.09.2019 15:05

Sandra Kubicka ma za sobą ciężki rok. Modelka zmagała się z poważną chorobą, przez którą przybrała na wadze. Schorzenie, które dotknęło Sandrę jest również poważną przeszkodą do zajścia w ciążę. Modelka w jednym z wywiadów opowiedziała o swoich przejściach.

Sandra Kubicka fot. Artur Zawadzki/ East News

Sandra Kubicka opowiedziała o chorobie, przez którą przytyła 19 kilogramów

Sandra Kubicka bierze udział w "Tańcu z gwiazdami", w którym świetnie sobie radzi. Choć modelka ma sławę i kochającego narzeczonego, sporo w życiu przeszła. Niedawno opowiedziała o trudnym dorastaniu bez rodziców. Zdradziła też, że borykała się z chorobą, na którą cierpi wiele kobiet. Chodzi dokładnie o Zespół Policystycznych Jajników. Sandra w jednym z wywiadów, zdradziła, że w trakcie choroby przytyła aż 19 kilogramów. Choroba utrudnia również zajście w ciążę.

"Z powodu choroby ważyłam 72 kilo. Nigdy w życiu nie miałam takiej wagi! W dodatku zostałam zwolniona z pracy przez klienta, z którym pracowałam od lat. Byłam załamana! Bałam się, że to koniec mojej kariery!" - powiedziała Sandra w jednym z wywiadów. 

Sandra Kubicka: W trudnych chwilach wspiera ją partner

Sandra Kubicka w przyszłości chce zostać mamą, dlatego rozpoczęła długi proces leczenia hormonalnego, który ma pomóc gwieździe zajść w ciążę. Ogromne wsparcie Sandra Kubicka dostaje od swojego partnera - Brazylijczyka Kaio Alves Goncalvesa, z którym jest zaręczona.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

RadioZEt.pl/SW

Oceń