Zamknij

Sandra Kubicka opowiedziała o trudnym dzieciństwie. Wychowywała się bez rodziców

Sylwia Wamej
17.09.2019 11:49
Sandra Kubicka
fot. Tricolors/ East News

Sandra Kubicka bierze udział w „Tańcu z gwiazdami”. Choć wydawać by się mogło, że piękna modelka ma wszystko, nie do końca tak jest. Gwiazda opowiedziała ostatnio o trudnym dzieciństwie bez rodziców.

Sandra Kubicka opowiedziała o trudnym dzieciństwie

Sandra Kubicka to modelka, która ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Teraz podbija polską telewizję, biorąc udział w „Tańcu z gwiazdami”. Mimo że jest piękna, sławna i ma kochającego narzeczonego, nie miała łatwego życia. W rozmowie z „Super Expressem” opowiedziała o trudnej przeszłości. Gdy była dzieckiem, wychowywali ją dziadkowie, bo mama wyjechała do pracy za granicą, a tata ją porzucił.

Moja mama miała 19 lat, kiedy mnie urodziła, nie miała wtedy pieniędzy, ani dobrej pracy. Gdy miałam sześć lat, wyjechała za chlebem do Ameryki, bo chciała zarobić na moje dobre wychowanie. Miała wrócić do Polski po kilku miesiącach... – opowiedziała Sandra w rozmowie z „Super Expressem”.

Sandra Kubicka spotkała się z mamą w „Tańcu z gwiazdami”

Jak się okazuje, Sandra zobaczyła mamę dopiero po siedmiu latach, gdy była już nastolatką. Wtedy było mi przykro, że mama mnie zostawiła, ojca nigdy nie znałam. W Dzień Matki dzieciaki śmiały się ze mnie, że istnienie mamy sobie sama wymyśliłam. Po wielu latach miałam możliwość polecieć do USA. Gdy wylądowałam na Florydzie, na lotnisku zobaczyłam piękną, wysoką brunetkę, którą znałam jedynie ze zdjęć. Nie mam do mamy żalu, bo w wielkiej miłości wychowywali mnie dziadkowie, a te perypetie nauczyły mnie, jak być silniejszą osobą – mówiła gwiazda „Tańca z gwiazdami”.

Choć mama i córka nie widują się często ze sobą, ostatnio obie panie spotkały się w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie mama Sandry podziwiała córkę z widowni.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW