Zamknij

Sandra Kubicka się zaręczyła. Kim jest ukochany modelki?

Sylwia Wamej
21.08.2019 12:34
Sandra Kubicka
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Sandra Kubicka nie posiada się ze szczęścia. Przed piękną modelką wyjątkowy i owocny czas. Niebawem zobaczymy ją w „Tańcu z gwiazdami”. Mało tego, Sandra Kubicka się zaręczyła.

Sandra Kubicka zaręczona. Kim jest wybranek pięknej modelki?

Sandra Kubicka nie ukrywa szczęścia. 24-letnia modelka przyjęła oświadczyny swojego ukochanego. Wybrankiem gwiazdy jest starszy od modelki, 39-letni brazylijski przedsiębiorca Kaio Alves Goncalves.  Sandra Kubicka pięknym pierścionkiem pochwaliła się na swoim Instagramie. Zdjęcie z ukochanym okrasiła poruszającym opisem. Wkrótce się pobieramy. Nieważne, jak i kiedy. Od dnia, w którym cię poznałam, wiedziałam, że jesteś tym jedynym. Poznałeś mnie, kiedy miałam najgorszy czas. Spojrzałeś i pomogłeś mi przez to wszystko przejść i wciąż tu jesteś. Będę cię kochać aż do śmierci – napisała piękna modelka.

Kaio Alves Goncalves pochodzi z Brazylii. Ukochany Sandry ma 39 lat i zarządza firmą z luksusowymi samochodami. Zajmuje się też doradztwem w branży IT. Sandra i Kaio poznali się na początku 2019 roku i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dwa tygodnie po tym, jak się poznali, zamieszkali razem w Miami, a pół roku później kupili wspólny dom.

Sandra Kubicka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”

Sandra Kubicka ma też dobry czas w swoim życiu zawodowym. 25-letnia modelka już niedługo zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”. Oprócz modelki w tanecznym show Polsatu zobaczymy m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, Rafała Szatana, Reni Jusis oraz Monikę Miller.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW