Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sara Boruc pochwaliła się pokaźnym ciążowym brzuszkiem na Instagramie. Zdradziła, czy chce urodzić naturalnie

18.04.2019 12:00

Sara Boruc niedługo przywita na świecie trzecie dziecko. Gwiazda relacjonuje swoją ciążę w mediach społecznościowych. Ostatnio zaprezentowała na Instagramie zdjęcie pokaźnego już brzuszka, a to oznacza, że syn gwiazdy przyjdzie na świat lada moment.

Sara Boruc fot. Instagram.com/ Sara Boruc

Sara Boruc pochwaliła się pokaźnym ciążowym brzuszkiem

Sara Boruc jest aktywna w mediach społecznościowych. Celebrytka chętnie dzieli się ze swoimi fankami przemyśleniami na temat trzeciej ciąży. Ostatnio opublikowała zdjęcia bardzo pokaźnego ciążowego brzuszka. Sara jest już w 39. tygodniu ciąży i jak sama podkreśla, do porodu zostało już bardzo niewiele czasu.

„Pytacie o brzuszek... Ma się dobrze. Już niewiele nam zostało i powoli zaczynam czuć smutek , że za moment nie będę już czuła tych cudnych kopniaków...” – napisała Sara. Celebrytka w dalszej części wpisu podzieliła się ze swoimi fankami poradami, w jaki sposób uniknąć rozstępów.

„Pytacie też o rozstępy-na szczęście udało mi się ich uniknąć-olej sezamowy i migdałowy na pewno pomogły i smarowałam nimi całe ciało po każdej kąpieli.
Nadal robię lekki trening , codziennie chodzę na długie spacery i staram się jeść zdrowo, co Wam namiętnie relacjonuje” – napisała Sara Boruc.

Sara Boruc: „To najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż”

Na koniec Sara dodała, że trzecia ciąża jest dla niej najprzyjemniejsza i najbardziej świadoma.

„Czuje się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż.Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuje się szczęśliwa , spełniona, spokojna. Planujemy totalnie naturalny poród. Trzymajcie za nas kciuki! Czekamy na Ciebie Maluszku, jesteśmy tacy gotowi” – napisała Sara.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

RadioZET.pl/ SW

Oceń