Zamknij

Sara Boruc pochwaliła się pokaźnym ciążowym brzuszkiem na Instagramie. Zdradziła, czy chce urodzić naturalnie

Sylwia Wamej
18.04.2019 12:00
Sara Boruc
fot. Instagram.com/ Sara Boruc

Sara Boruc niedługo przywita na świecie trzecie dziecko. Gwiazda relacjonuje swoją ciążę w mediach społecznościowych. Ostatnio zaprezentowała na Instagramie zdjęcie pokaźnego już brzuszka, a to oznacza, że syn gwiazdy przyjdzie na świat lada moment.

Sara Boruc pochwaliła się pokaźnym ciążowym brzuszkiem

Sara Boruc jest aktywna w mediach społecznościowych. Celebrytka chętnie dzieli się ze swoimi fankami przemyśleniami na temat trzeciej ciąży. Ostatnio opublikowała zdjęcia bardzo pokaźnego ciążowego brzuszka. Sara jest już w 39. tygodniu ciąży i jak sama podkreśla, do porodu zostało już bardzo niewiele czasu.

„Pytacie o brzuszek... Ma się dobrze. Już niewiele nam zostało i powoli zaczynam czuć smutek , że za moment nie będę już czuła tych cudnych kopniaków...” – napisała Sara. Celebrytka w dalszej części wpisu podzieliła się ze swoimi fankami poradami, w jaki sposób uniknąć rozstępów.

„Pytacie też o rozstępy-na szczęście udało mi się ich uniknąć-olej sezamowy i migdałowy na pewno pomogły i smarowałam nimi całe ciało po każdej kąpieli.
Nadal robię lekki trening , codziennie chodzę na długie spacery i staram się jeść zdrowo, co Wam namiętnie relacjonuje” – napisała Sara Boruc.

Sara Boruc: „To najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż”

Na koniec Sara dodała, że trzecia ciąża jest dla niej najprzyjemniejsza i najbardziej świadoma.

„Czuje się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż.Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuje się szczęśliwa , spełniona, spokojna. Planujemy totalnie naturalny poród. Trzymajcie za nas kciuki! Czekamy na Ciebie Maluszku, jesteśmy tacy gotowi” – napisała Sara.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW