Zamknij

Sara Boruc pokazała urocze zdjęcie synka na Instagramie. Fani: „Jaki on cudny”

Sylwia Wamej
07.10.2019 14:27
Sara Boruc
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Sara Boruc kilka miesięcy temu po raz trzeci została mamą. Gwiazda i jej mąż Artur Boruc powitali na świecie synka – Noaha. Sara chętnie publikuje zdjęcia malucha na Instagramie. Ostatnio internautów zachwyciło przesłodkie zdjęcie malca w czapeczce renifera.

Sara Boruc pokazała urocze zdjęcie synka Noaha

Sara Boruc jest szczęśliwą mamą trójki dzieci – córek i kilkumiesięcznego synka Noaha. Sara Boruc chętnie publikuje na Instagramie urocze zdjęcia chłopca. W przeciwieństwie do innych gwiazd nie ma problemu z pokazywaniem wizerunku chłopca. Celebrytka chętnie publikuje też zdjęcia malucha razem z tatą czy rodzeństwem. Ostatnio pokazała fotografię, na której chłopiec pozuje w uroczej czapeczce renifera. Widać, że mały Noah jest oczkiem w głowie mamy.

Fanów Sary Boruc bardzo rozczuliła ta fotografia. Jaki on jest cudny – skomentowała zdjęcie Joanna Horodyńska.  Ale cudo słodkie – dodała Joanna Przetakiewicz. Sara Boruc aktualnie poświęca się opiece nad maluchem. Gwiazda razem z siostrami prowadzi też biżuteryjną markę. Jej pasją jest również muzyka. 

Sara Boruc o karierze piosenkarki

Sara rok temu wydała singiel „Łapię tlen”, który spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony fanów. Bardzo się stresowałam, co mnie mocno zaskoczyło, bo raczej rzadko się czymś stresuję. Jestem typem wyluzowanej osoby, która nie przejmuje się wieloma  rzeczami. To mi pomaga w życiu, szczególnie jak ma się do czynienia z tym polskim show-biznesem i w sytuacji, gdy ma się męża, który jest sławny i słyszy się na swój temat różne historie. Dobrze jest mieć grubą skórę, którą ja mam, tak mi się wydaje. Są jednak momenty, w których troszeczkę pękam i to na pewno był jeden z nich. Ciężko mi było przewidzieć, jak zareaguję na ocenę mojego talentu, czy jego braku – mówiła Sara o emocjach, które towarzyszyły jej w chwili wypuszczenia singla na światło dzienne.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW