Zamknij

Sara Boruc skrytykowana przez internautów. Poszło o oryginalne i drogie buty

Sylwia Wamej
25.10.2019 14:42
Sara Mannei
fot. Instagram.com/mannei is her name

Sara Boruc znalazła się w ogniu krytyki fanów. Poszło o stylizację blogerki, a dokładniej o buty, które nie przypadły go gustu internautom.

Sara Boruc skrytykowana przez fanów. Poszło o drogie buty

Sara Boruc chętnie pozuje na swoim Instagramie w ubraniach największych modowych marek. Jej ostatnia stylizacja nie wzbudziła jednak sympatii wśród fanów. Wszystko przez kontrowersyjne buty, nazwane przez internautów trumniakami.

Najnowsza stylizacja blogerki składa się z kurtki Louis Vuitton i butów Bottega Veneta, które kosztują aż 4 tysiące złotych. Ciężkie jesienne obuwie nie spodobały się fanom blogerki. "Czy to bardziej gumniaki, czy trumniaki?" - drwili fani. "Gdyby te buty były rozdawane za darmo w CCC, nikt by się nawet nie zatrzymał, a że na insta pokaże się w nich ze 3 dziewczyny, którym za to płacą, to już ofiary mody z zasobnym portfelem kopiują" - nie przebierała w słowach jedna z internautek.Oczywiście jak to w takich sytuacjach bywa, część fanów stanęła w obronie blogerki, twierdząc, że świetnie wygląda.

Sara Boruc odpowiedziała na krytyczne komentarze fanów

Sara Boruc odniosła się do krytycznych komentarzy fanów,  twierdząc, że te buty wpadły jej w oko już na pokazie. "Nigdy nie kupiłam czegoś co mi się nie podoba. Nie czekam aż ktoś na insta coś ubierze. Te buty wpadły mi w oko już na pokazie. Ale zupełnie rozumiem, że nie każdemu się muszą podobać"  - napisała Sara Boruc. Żona Artura Boruca bawi się modą i wybiera stylizacje, które są szeroko komentowane przez internautki i portale modowe. Gwiazda nie ukrywa też, że lubi drogie marki.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW