Zamknij

Scarlett Johansson i Romain Dauriac: rozwód po 2 latach małżeństwa

Redakcja
26.01.2017 11:51
Scarlett Johansson i Romain Dauriac: rozwód po 2 latach małżeństwa
fot. Scarlett Johansson

Rozwód Scarlett Johansson i Romaina Dauriaca po zaledwie dwóch latach małżeństwa to spore zaskoczenie dla fanów aktorki. Okazuje się, że para była w separacji już od miesięcy, a kilka dni temu aktorka pojawiła się publicznie bez obrączki na palcu.

Scarlett Johansson i Romain Dauriak pobrali się w tajemnicy jesienią 2014 roku, wkrótce po przyjściu na świat ich córki Rose. Scarlett była bardzo zauroczona swoim nowym mężem. W jednym z wywiadów przyznała, że najbardziej pociąga ją mózg Romaina. Choć aktorka dba o to, by informacje o jej życiu prywatnym nie wyciekały do mediów, to i tak od pewnego czasu pojawiały się pogłoski o jej małżeńskich problemach. Wiadomo było, że para się nie dogaduje i już ponad pół roku temu zdecydowała się na separację. Mimo to Johansson i Dauriak wielokrotnie jeszcze widywani byli razem. W październiku przybyli do Paryża, gdzie otworzyli swój sklepik z popcornem. Scarlett wyglądała wtedy na bardzo radosną i zadowoloną. W swoim sklepiku pojawiali się razem jeszcze w grudniu.

Teraz jednak gruchnęły informacje o tym, że para się rozwiodła, a jednym z dowodów na to jest brak obrączki na palcu Scarlett, o czym poinformowały amerykańskie media.

Wygląda na to, że drugie małżeństwo Johansson przechodzi do historii, trwając niemal tak samo długo, co poprzednie. Przypomnijmy, że w 2008 roku aktorka wyszła za mąż za aktora Ryana Reynoldsa, z którym rozwiodła się w 2011 roku.

RadioZET.pl/SA