Zamknij

Selma Blair jest coraz bardziej chora. Nie jest w stanie opiekować się 7-letnim synem

Sylwia Wamej
17.07.2019 11:24
Selma Blair
fot. Invision/ East News

Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane. Ostatnio jej stan zdrowia znacznie się pogorszył. Aktorka musiała zostawić swojego syna pod opieką bliskich. Sama poddała się hospitalizacji. 47-letnia gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych poruszający wpis.

Selma Blair musiała rozstać się z synem

Selma Blair w październiku ubiegłego roku ogłosiła swoim fanom, że choruje na s twardnienie rozsiane. Gwiazda mimo choroby gra w filmach, choć jej stan ostatnio mocno się pogorszył. Do tego stopnia, że gwiazda „Legalnej Blondynki” musiała zostawić pod opieką bliskich swojego 7-letniego syna. Niedawno aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma w dłoniach fotografię dziecka. Dodała też, że ma nadzieję, że niedługo jej stan zdrowia poprawi się na tyle, że będzie mogła znów zajmować się ukochanym synkiem.

„Jestem tutaj. Nie jestem z moim synem. Jestem w miejscu, w którym ma mi się polepszyć. Muszę wierzyć w coś niepewnego. Dziwne. Liczę na duchy tego świata bardziej, niż myślałam. Dziękuję. Ta podróż to docenienie oddechów wokół mnie. Bardziej niż mojego własnego. Potrzebuję Cię. Potrzebuję, aby ten chłopiec zobaczył, że robię rzeczy, o które sama bym siebie nie podejrzewała. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żebyśmy mogli ruszyć dalej. W zdrowiu i w chorobie” – napisała Selma Blair na swoim Instagramie.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy wspierających aktorkę. Ciepłe myśli Selmie przesłała m.in. Reese Witherspoon oraz Mia Farrow.

Selma Blair: Na Instagramie pisze o swojej chorobie

Selma Blair szczerze i bez ogródek napisała w ubiegłym roku swoim fanom, że choruje na stwardnienie rozsiane. 

„Jestem niezdarna, czasami upadam, upuszczam rzeczy, moja pamięć jest mglista” – pisała aktorka. Gwiazda dodała też, że od kilku lat zmaga się z objawami choroby, jednak ignorowała je.

„Nigdy nie brałam tego na poważnie. Prawdopodobnie cierpię na tę nieuleczalną chorobę od co najmniej 15 lat. Teraz czuję ulgę, że się o niej dowiedziałam” – pisała na Instagramie. Gwiazda „Szkoły uwodzenia” i „Legalnej Blondynki” regularnie na swoim Instagramie publikuje posty, w których pisze o walce z chorobą.

Zagłosuj

Dbasz o swoje zdrowie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW