Zamknij

Selma Blair pokazała zdjęcie z młodości. "Byłam zakochana"

Sylwia Wamej
08.10.2019 14:46
Selma Blair
fot. Invision/East News

Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane, a o tym jak się czuje, stale informuje fanów na Instagramie. Ostatnio wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była zdrowa i opublikowała zdjęcie z młodości.

Selma Blair pokazała na Instagramie zdjęcie z młodości

Selma Blair w październiku ubiegłego roku wyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Od tamtego czasu gwiazda na instagramowym profilu informuje swoich fanów o tym, jak się czuje. Zamieszcza fotografie z ogoloną głową i szczerze potrafi pisać o kryzysowych sytuacjach, które powoduje choroba. Ostatnio zamieściła zdjęcie sprzed lat, na którym - jak napisała, była szczęśliwa.

"Przeszukiwałam stare zdjęcia. Do tej pory zapomniane, gromadzone w różnych pudłach. Pogięte, zakurzone i porysowane. Wciąż wracam pamięcią do tej fotografii. Mój przyjaciel stwierdził wtedy, że to dobre zdjęcie. Byłam wtedy w Vancouver, nad morzem, wiele lat temu. Nagrywaliśmy sceny do filmu Męska rzecz. Fotografię wykonał Jason Schwartzman. Moje życie chwytało wtedy wiatr w żagle, byłam zakochana. Wspomnienia sobotniego wieczoru 17 lat później" - napisała Selma Blair na swoim Instagramie.

Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane

Selma Blair pisała niedawno, że zakończyła kolejny etap leczenia.  Nie ukrywa jednak, że choroba sieje spustoszenie w jej organiźmie. "Jestem niepełnosprawna. Czasem się przewracam. Upuszczam rzeczy. Moja pamięć jest mglista" - pisała aktorka na Instagramie.

Selma Blair najbardziej znana jest z ról w takich filmach jak m.in. "Legalna blondynka" "Zoe i przyjaciele" oraz "Kochaj i mścij się".

Zagłosuj

Dbasz o swoje zdrowie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW