Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Selma Blair walczy ze stwardnieniem rozsianym. Opublikowała poruszający wpis na Instagramie

10.07.2019 09:47

Selma Blair walczy ze stwardnieniem rozsianym. 47-letnia aktorka opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym zdradziła, jak się czuje.  Mimo że jej stan zdrowia nie jest najlepszy, aktorka cieszy się, że w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie bliskich.

Selma Blair fot. Invision/ East News

Selma Blair walczy ze stwardnieniem rozsianym. Zdradziła, jak teraz się czuje

Selma Blair w ubiegłym roku wyznała swoim fanom, że choruje na stwardnienie rozsiane. Od tamtego czasu aktorka publikuje w mediach społecznościowych wpisy, w których informuje fanów o swoim samopoczuciu. W ostatnim wpisie na Instagramie zdradziła, jak teraz się czuje. 

"Boli mnie szyja, bolą mnie nogi i plecy. Wciąż jednak żyję i się zmieniam. Mam wsparcie tych, którzy są blisko mnie. Przechodzę teraz najpiękniejszy okres mojego życia" – napisała na Instagramie 47-letnia aktorka. Gwiazda nie ukrywa również, że ma problemy z koordynacją ruchową, mową i utrzymaniem równowagi.

Selma Blair: Lekarze myśleli, że aktorka przechodzi menopauzę

Selma Blair nie raz już opowiadała w mediach, że lekarze mieli problem ze zdiagnozowaniem jej choroby. Objawy, które miała, tłumaczyli menopauzą. Choć Selma wciąż pracuje jako aktorka, nie ukrywa, że przez chorobę jest jej bardzo ciężko pozostać w zawodzie. Selma Blair dała się poznać szerszej publiczności rolą w serialu "Zoe i przyjaciele" oraz "Legalnej blondynce". Zagrała również w takich filmach, jak m.in. "Hellboy", "Apetyt na seks" oraz "Smaki miłości'.

Zagłosuj

Dbasz o swoje zdrowie?

RadioZEt.pl/  SW

Oceń