Zamknij

Selma Blair walczy ze stwardnieniem rozsianym. Opublikowała poruszający wpis na Instagramie

Sylwia Wamej
10.07.2019 09:47
Selma Blair
fot. Invision/ East News

Selma Blair walczy ze stwardnieniem rozsianym. 47-letnia aktorka opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym zdradziła, jak się czuje.  Mimo że jej stan zdrowia nie jest najlepszy, aktorka cieszy się, że w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie bliskich.

Selma Blair walczy ze stwardnieniem rozsianym. Zdradziła, jak teraz się czuje

Selma Blair w ubiegłym roku wyznała swoim fanom, że choruje na stwardnienie rozsiane. Od tamtego czasu aktorka publikuje w mediach społecznościowych wpisy, w których informuje fanów o swoim samopoczuciu. W ostatnim wpisie na Instagramie zdradziła, jak teraz się czuje. 

"Boli mnie szyja, bolą mnie nogi i plecy. Wciąż jednak żyję i się zmieniam. Mam wsparcie tych, którzy są blisko mnie. Przechodzę teraz najpiękniejszy okres mojego życia" – napisała na Instagramie 47-letnia aktorka. Gwiazda nie ukrywa również, że ma problemy z koordynacją ruchową, mową i utrzymaniem równowagi.

Selma Blair: Lekarze myśleli, że aktorka przechodzi menopauzę

Selma Blair nie raz już opowiadała w mediach, że lekarze mieli problem ze zdiagnozowaniem jej choroby. Objawy, które miała, tłumaczyli menopauzą. Choć Selma wciąż pracuje jako aktorka, nie ukrywa, że przez chorobę jest jej bardzo ciężko pozostać w zawodzie. Selma Blair dała się poznać szerszej publiczności rolą w serialu "Zoe i przyjaciele" oraz "Legalnej blondynce". Zagrała również w takich filmach, jak m.in. "Hellboy", "Apetyt na seks" oraz "Smaki miłości'.

Zagłosuj

Dbasz o swoje zdrowie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/  SW