Zamknij

Serena Williams pokazała pierwsze zdjęcie córeczki

Redakcja
14.09.2017 11:14
Serena Williams dziecko
fot. Instagram

Kilkanaście dni temu na świat przyszło pierwsze dziecko Sereny Williams - córeczka Alexis Olympia Ohanian Jr. Tenisistka właśnie opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie dziecka.

Przez pierwsze dni po porodzie świeżo upieczona mama i jej córeczka musiały pozostawać w szpitalu z powodu powikłań po porodzie. Dziecko, któremu nadano imiona Alexis Olympia Ohanian, przyszło na świat w szpitalu West Palm Beach na Florydzie i ważyła ponad 3 kilogramy. Teraz mama i maleństwo są już w domu. Serena wraca do pełni sił po trudnej ciąży (musiała być czujna, ze względu na przebytą zatorowość płucną) i zdecydowała się wreszcie pokazać, jak wygląda jej pierwsze dziecko.

Zagłosuj

Jak podobają Ci się imiona córeczki Sereny Williams?

Liczba głosów:

Na Instagramie tenisistka opublikowała fotkę z córeczką odpoczywającą na jej piersi. Sama Williams wygląda także na regenerującą siły. "Poznajcie Alexis Olympię Ohanian Jr." - pisze Williams i zachęca do obejrzenia krótkiego filmiku, na którym uchwycone zostały momenty od początku ciąży, aż po jej kres.

Na materiale wideo, który pojawił się na YouTube znalazło się sporo zdjęć, filmików z codziennych sytuacji i nie tylko. Zobaczcie.

RadioZET.pl/SA