Zamknij

Sesja w „Playboyu” lepsza niż praca w policji? Funkcjonariusze piszą do Justyny Żyły: „Zapraszamy do nas”

Sylwia Wamej
26.07.2019 09:59
Justyna Żyła
fot. Piotr Molecki/ East News

Policja odpowiedziała Justynie Żyle na ostatni wywiad. Celebrytka przyznała w nim, że jej syn pozytywnie zareagował na sesję w „Playboyu”. Bardziej wstydziłby się, gdyby mama pracowała w policji. Funkcjonariusze w zabawny sposób odpowiedzieli Justynie Żyle.

Policja odpowiada Justynie Żyle: Co napisali funkcjonariusze?

Justyna Żyła udzieliła szczerego wywiadu magazynowi „Viva”, w którym odpowiedziała m.in. o rozwodzie, dzieciach i słynnej sesji w „Playboyu”. Syn Justyny Żyły stwierdził, że sesja w magazynie dla panów jest w porządku, a bardziej wstydziłby się, gdyby mama pracowała w policji. Ten komentarz nie przeszedł bez echa i zauważyli go nawet policjanci. Na oficjalnym fan page'u postanowili odpowiedzieć Justynie Żyle z małym przekąsem.

„Pani Justyno, serdecznie zapraszamy do nas z synem. Warto zobaczyć, jak dzieci żartują i uśmiechają się do policjantów (kilka zdjęć poniżej). Może lepiej, niż Pani to robiła, wytłumaczymy mu, że jak będzie na przykład potrzebował szybkiej pomocy to może o nią poprosić każdego policjanta, zatrzymać radiowóz czy zadzwonić pod nr 997”  – czytamy na stronie Polska Policja.

justyna_1
fot. Facebook/ Policja Polska

Justyna Żyła o macierzyństwie. Musiała być mamą i tatą dla swoich dzieci

Justyna Żyła w najnowszym wywiadzie podkreśliła, że gdy Piotra Żyły nie było w domu, musiała być jednocześnie mamą i tatą dla swoich dzieci. 

„Musiałam być mamą i tatą. W ważnych momentach życia rodziny decyzje musiałam podejmować samodzielnie” – powiedziała Justyna w wywiadzie dla „Vivy”. Celebrytka zdradziła też, w czym chciałaby się najbardziej realizować.

„Chcę dalej prowadzić swój kanał o gotowaniu. Realizuję się w tym. Może kiedyś w dalekiej przyszłości uda mi się zrobić program kulinarny? Wielkie marzenie. I szczerze - nadal zastanawiam się, aby połączyć gotowanie z florystyką. [...] Chciałabym jeszcze kiedyś się zakochać. Na razie mam poczucie winy. Zawsze chciałam, żeby moje dzieci miały szczęśliwą rodzinę. Niestety, nie udało mi się. Na każdym kroku staram się im to wynagrodzić” – podsumowała w „Vivie!”.

RadioZET.pl/ SW

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów: