Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sieć Lidl zażartowała ze złodzieja

18.04.2017 14:22

Z jednego ze sklepów sieci Lidl w Irlandii ukradziono specjalne urządzenie do wyrażania opinii na temat obsługi. Złodziej pochwalił się łupem w internecie, a reakcja sklepu zaskoczyła wszystkich.

Sieć Lidl zażartowała ze złodzieja fot. Facebook

W niektórych sklepach Lidl dostępne jest urządzenie, które służy do poznania opinii klientów o jakości obsługi. Jedna z takich maszyn zniknęła ostatnio z irlandzkiego dyskontu. Pracownicy byli w szoku – urządzenie nie ma bowiem żadnego innego zastosowania, nie da się go także sprzedać na części. Nawet złodziej nie miał pojęcia, po co było mu takie urządzenie. Swoim łupem pochwalił się bowiem w mediach społecznościowych. Zdjęcie maszyny podpisał: „budziłem się, a to coś było w moim mieszkaniu", a potem dodał też słowa, które sugerowały, że mógł być pod wpływem alkoholu lub/i narkotyków.

Zagłosuj

Podoba Wam się reakcja sklepu?

Wypowiedź ta trafiła także do pracowników Lidla, którzy postanowili wykorzystać je w działaniach promocyjnych i przy okazji udowodnić, że mają dystans i poczucie humoru.

W sklepie stanęła kolejna maszyna do wyrażania opinii, tym razem jednak obwinięta łańcuchami, a obok postawiono manekina udającego ochroniarza. Fotografię zabezpieczonego urządzenia Lidl Ireland opublikował na swoim FB razem z komentarzem: „W związku z niedawnymi wydarzeniami wzmocniliśmy ochronę naszych feedback machines. Świadków kradzieży prosimy o kontakt pod nr tel. ... ".

RadioZET.pl/SI

Oceń