Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Siwiec skrytykowana za płaski brzuch tuż po ciąży

12.09.2017 16:26

Od czasu kiedy Natalia Siwiec i jej mąż zostali rodzicami, minęły zaledwie dwa tygodnie. Celebrytka jest bardzo aktywna w sieci i chętnie pokazuje zdjęcia swojej pociechy jak i sama pozuje. Jej ostatnia fotka wywołała jednak wiele kontrowersji. Dlaczego? Poszło o linię gwiazdy.

Natalia Siwiec brzuch fot. Instagram

Od narodzin dziecka Natalia Siwiec już kilka razy dzieliła się na Instagramie fotkami z maleństwem. Najpierw na jednej z fotek z pierwszego spaceru z córeczką zaprezentowała wózek za 15 tysięcy złotych. Potem było kilka innych zdjęć, za które krytykowana była m.in. za niewłaściwe trzymanie dziecka. Przerażone internautki apelowały do niej o ostrożność. Teraz śledzący profil Siwiec znaleźli kolejny powód do krytyki. Tym razem poszło o sylwetkę celebrytki.

Posypały się przeróżne komentarze. W jednych fani zachwycają się zgrabną sylwetką, w innych sugerują, że to nie Natalia rodziła dziecko, tylko wszystko sprawę rozwiązała surogatka. Jeszcze inni komentujący wietrzą spisek i są przekonani, że to nie są zdjęcia aktualne, tylko wykonane jeszcze przed ciążą.

- Czasami można się zastanawiać kiedy ona była w ciąży i czy w ogóle była... - sugeruje jedna z użytkowniczek.

- Sama jestem świadkiem porodów pań, które dosłownie nawet kilka godzin po miały prawie płaski brzuch - każda z nas jest inna! A co najważniejsze Natka miała płaski wysportowany brzuch przed ciąża co przyczynia się do szybkiego powrotu ciała do formy! Może warto najpierw o siebie zadbać a potem bzdury pisać;) - broni Natalii komentująca.

- Natalia byś się wstydziła tak cudnie wyglądać po ciąży! A pamiętam te komentarze " urodzi dziecko to straci figurę " boooooo hejterzy - pisze inna.

Naszym zdaniem nie ma tu jednak żadnego spisku. Przychylamy się do opinii z drugiego komentarza.

Zagłosuj

Co sądzisz o sylwetce Natalii Siwiec?

RadioZET.pl/SA

Oceń