Zamknij

Nie uwierzycie! Sławomir Zapała zaczynał w takiej reklamie [WIDEO]

Redakcja
09.01.2018 09:41
Nie uwierzycie! Sławomir Zapała zaczynał w takiej reklamie [WIDEO]
fot. YouTube

Dziś Sławomir Zapała jest niekwestionowanym królem polskiej sceny. Nie wszyscy jednak wiedzą, że karierę zaczynał od świata reklamy!

Nie wszyscy wiedzą, że Sławomir Zapała jest z wykształcenia aktorem. Studiował w jednej z najbardziej prestiżowych szkół aktorskich w Polsce – na krakowskiej PWST. Zanim autor przeboju „Miłość w Zakopanem" zdecydował, że jego największą miłością jest muzyka, grał w wielu filmach i serialach. Można było oglądać go m.in. w „Karol. Człowiek, który został papieżem", „33 sceny z życia, „Pod Mocnym Aniołem, „Hotel 52", „Prawo Agaty, „Czas honoru", „Ojciec Mateusz" czy „Blondynka".

Jesienią 2016 roku Sławomir Zapała – już po prostu jako Sławomir – wystąpił w 6. edycji najbardziej znanego tanecznego show w Polsce – „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W zeszłym roku można było oglądać go także w popularnym programie Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym czołowe polskie gwiazdy wcielają się w polskich i zagranicznych muzyków.

Sławomira Zapałę można oglądać od czasu do czasu także na deskach teatralnych. Występował m.in. w warszawskim Teatrze Capitol.

I choć dziś Sławomir jest niekwestionowanym królem polskiej sceny rock polo, początki jego kariery wcale nie były usłane różami. Można było oglądać go m.in. w reklamie Ministerstwa Finansów.

RadioZET.pl/SI