Zamknij

Ślub Oli Ciupy. Jak go sobie wyobraża?

Redakcja
25.06.2018 15:28
Ślub Oli Ciupy. Jak go sobie wyobraża?
fot. Piotr Fotek/REPORTER

Każda przyszła panna młoda ma swoje wyobrażenie doskonałej ceremonii ślubnej. Osoby znane i zamożne mają szerokie możliwości, ale nie zawsze decydują się na przepych. A jaki ślub planuje Ola Ciupa?

Modelka, prezenterka, DJ-ka i najsłynniejsza krajowa Słowianka, Ola Ciupa, podczas niedawnego pobytu na wyspie Santorini, zaręczyła się ze swoim tajemniczym chłopakiem. Jak sama mówiła, oświadczyny były dla niej wielką niespodzianką, ale jest bardzo szczęśliwa, nawet mimo faktu, że pierścionek na początku nie pasował i musiał być zmniejszany. Celebrytka nie zdradza kto jest jej wybrankiem, natomiast spekuluje się, że ponownie odnalazła szczęście u boku byłego partnera, z którym kilka miesięcy temu się rozstała. Teraz jednak wszystko wydaje się być na dobrej drodze ku szczęściu, bowiem Ola planuje już szczegóły ceremonii ślubnej.

Naturalność zamiast klasyki

Co prawda gwiazda teledysków Donatana nie zaplanowała jeszcze daty, ale wie dokładnie jak wyobraża sobie swój wymarzony ślub. Jak sama zdradziła w wywiadzie prasowym, nie interesuje jej duża, klasyczna ceremonia, a raczej niewielka, kameralna, w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół, aby uniknąć czasochłonnych i kosztownych przygotowań. Planuje zorganizować go na tunezyjskiej plaży lub w innym egzotycznym miejscu. Również w kwestii kreacji nie ma zamiaru podążać za typowymi rozwiązaniami. Planuje powiedzieć „tak” boso i w prostej sukni, oraz w bardzo delikatnym makijażu lub wręcz bez niego.

RadioZET.pl/MF