Zamknij

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita pokazała piękne zdjęcie synka. Fani są zachwyceni

Sylwia Wamej
25.06.2019 13:11
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
fot. Viphoto/ East News

Anita Szydłowska z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" niedawno została mamą. Uczestniczka show opublikowała ostatnio piękne zdjęcie synka z czarno-białej sesji. Fani są zachwyceni uroczym ujęciem i dopytują młodą mamę o imię maluszka.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała piękne zdjęcie synka

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali niedawno rodzicami. Chłopiec przyszedł na świat na początku czerwca. Świeżo upieczeni rodzice nie posiadają się ze szczęścia, a młoda mama chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia maluszka. Ostatnio Anita zaprezentowała na swoim profilu urocze zdjęcie chłopca z czarno-białej sesji. Fotografii towarzyszy wzruszający wpis, który uczestniczka show TVN zadedykowała swojemu mężowi z okazji Dnia Taty.

"Tato! Mieszczę się teraz jeszcze na Twoich dłoniach, ale już wiem że bardzo Cię kocham i zawsze czuję się przy Tobie bezpiecznie. Nie mogę się doczekać aż będziesz pokazywał mi cały świat! Wszyscy mówią że jestem do Ciebie podobny. To super bo mam nadzieję że będę taki jak Ty" - napisała Anita Szydłowska.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak: Jak dadzą na imię synkowi?

"Jaki słodziak. Mały przystojniak", "cudowne zdjęcie i maluszek", "śliczny bobasek" - pisali fani. Wielbiciele Anity i Adriana dopytywali również w komentarzach, jak dziecko ma na imię. Na razie jednak młodzi rodzice nie chcą zdradzić, jak nazwali maluszka.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się rok temu na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i stworzyli kochającą się rodzinę. Owocem ich miłości jest synek, który jest dla nich całym światem.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW