Zamknij

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian zdradzili imię syna. Internauci są podzieleni

Sylwia Wamej
08.07.2019 10:04
Anita Szydłowska
fot. Viphoto/ East News

Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili w końcu fanom, jakie imię nadali swojemu synkowi. Zarówno pierwsze, jak i drugie imię jest  oryginalne i nieco zapomniane.  Fani są jednak podzieleni co do tego wyboru.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła imię synka

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odkąd zostali rodzicami, chętnie pokazują na Instagramie piękne chwile, które spędzają z maluchem. Jakiś czas temu internauci dopytywali, czy zakochani wybrali już imię dla synka. Początkowo Anita i Adrian pisali, że na ogłoszenie imienia przyjdzie czas. Jak powiedzieli, tak zrobili.

"Mam już miesiąc więc pora się przedstawić. Nazywam się Jerzy Andrzej Szymaniak, ale rodzice mówią do mnie Jerzyk. Wszystkiego najlepszego na mini urodziny nasz ukochany Jerzyku! W końcu stajesz się teraz niemowlakiem! Z każdym dniem z tatą kochamy Cię bardziej" - napisała na Instagramie uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów. 

 "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fanom nie podoba się imię synka Anity i Adriana?

Niektórzy są podzieleni co do imienia Jerzy Andrzej."Nie neguje wyboru rodziców bo to jak najbardziej ich sprawa... Ale czemu Jerzy?", "Dla mnie w dzisiejszych czasach to imię nie przemawia. Nasi dziadkowie ojcowie ok, ale teraz XXI wiek niekoniecznie", "Jak w łatwy sposób zniszczyć życie dziecka - dać mu na imię Jeżyk haha. Masakra", "serio,ok wasz synek i wasza sprawa", - pisali internauci. Oczywiście znalazło się mnóstwo osób, którym takie tradycyjne imię przypadło do gustu.  "Przepiękne imię", "Jurki Jerzyki to mega super chłopaki", "piękne imię Jerzy" - podkreślali wielbiciele.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się na planie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i zakochali się w sobie bez pamięci. Owocem ich miłości jest synek Jerzy, który przyszedł na świat na początku czerwca.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW