Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Fanka krytykuje wygląd Anity. "Taka ładna kiedyś byłaś"

Sylwia Wamej
10.12.2019 15:38
Anita Szydłowska
fot. Instagram.com/anitaczylija

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została skrytykowana przez fankę. Jej zdaniem uczestniczka show zbyt mocno zmieniła się na twarzy, poprawiając urodę. Jak na to zareagowała Anita?

Ślub od pierwszego wejrzenia: Fanka skrytykowała wygląd Anity

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Uczestniczka show TVN chętnie publikuje swoje selfie w sieci. Ostatnio jedna z fanek zwróciła uwagę Anicie, że ta zbyt mocno korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Obserwatorka zdobyła się na dosadny komentarz.

"Szkoda. Taka ładna kiedyś byłaś. A teraz sztuczna wręcz nie do poznania. No i usta inne. I chyba - wbrew oczekiwaniom - wcale nie lepsze" - napisała intenautka. Anita postanowiła jej odpowiedzieć.

"Dziękuję za ten przemiły komentarz od pani i zadziwię panią, bo nikt nie ingerował w mój wygląd ani w moje usta. Może zdjęcia się zmieniają, może ciąża pozostawiła po sobie ślady. Ważne trzymać głowę do góry i czuć się dobrze w swojej skórze, czego pani również życzę. A może do tego mniej oceniać innych, bo nie sądzę żeby chciała pani kiedyś poczuć jak to jest, a może właśnie tego kiedyś pani doświadczała i teraz w taki smutny sposób to pokazuje całemu światu" - odpowiedziała Anita.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita i Adrian zakochali się na planie programu

Ilona i Adrian poznali się na planie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para zakochała się w sobie, wzięła ślub i doczekała się uroczego synka Jerzego. Na instagramowym profilu Anity nie brakuje wspólnych, rodzinnych zdjęć. Widać, że Anita i Adrian są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW