Zamknij

Sonia Bohosiewicz topless w basenie. Aktorka pokazała gorące zdjęcie

Sylwia Wamej
30.07.2019 14:59
Sonia Bohosiewicz
fot. Instagram.com/ Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz wybrała się na wakacje do Hiszpanii. Aktorka odpoczywa i dobrze się bawi. Ostatnio 43-letnia gwiazda pokazała się topless i zadała swoim fanom intymne pytanie.

Sonia Bohosiewcz pozuje topless na Instagramie

Sonia Bohosiewicz odpoczywa na wakacjach w Hiszpanii. Aktorka dobrze się bawi i ładuje akumulatory. Sonia Bohosiewicz postanowiła poczuć się naturalnie i zapozowała topless. Przy okazji zadała swoim fanom dość intymne pytanie. „Łazicie topless przy dzieciach?” – zapytała gwiazda.

W komentarzach pod postem Bohosiewicz rozpętała się gorąca dyskusja. Jak się okazuje, większość jej fanek popiera nagość w obecności dzieci. „Zdecydowanie topless i na boso”, „kiedy tylko się da”, „Ja dziś też topless na tarasie... A na chorwackich plażach dużo kobiet również topless przy dzieciach. Uważam, że nic w tym złego, niech dzieci się uczą od najmłodszych lat, że nagość jest naturalną rzeczą”, „Tak. A jak wejdą do garderoby czy łazienki nie zakrywam się obsesyjnie” – pisały fanki aktorki.

Sonia Bohosiewcz: Instagram gwiazdy

Sonia Bohosiewicz to aktorka, która ma do siebie dystans. Na jej Instagramie można znaleźć zdjęcia z przymrużeniem oka, na których gwiazda bawi się filtrami, czy też za pomocą Face App postarza twarz. Gwiazda chętnie publikuje też fotografie z bliskimi, m.in. z dziećmi i swoją mamą.

Zagłosuj

Lubisz opalać się topless?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW