Zamknij

Stranger Things 3 : Jak zmienili się główni aktorzy? [GALERIA]

Sylwia Wamej
04.07.2019 09:43
"Stranger Things"
fot. Album Online/ East News

„Stranger Things 3” rusza 4 lipca na platformie Netflixa. W premierowych odcinkach pojawiły się nowe wątki. Zobaczymy również, jak zmienili się główni bohaterowie. To już nie niewinne dzieci, a dorastające na naszych oczach, utalentowane nastolatki. Tak zmienili się główni aktorzy „Stranger Things”.

Stranger Things 3: Jak zmienili się główni aktorzy z serialu? [ZDJĘCIA]

Stranger Things 3” rusza 4 lipca na platformie Netflix. Po raz kolejny będziemy mogli śledzić losy dzieciaków z Hawkins. W 3. sezonie „Stranger Things” zobaczymy nowych bohaterów i wątki. W serialu pojawi się nowa postać – Robin (grana przez Mayę Hawke), alternatywna dziewczyna, która lubi się bawić. Odkryje ona mroczną stronę Hawkins. 

„Stranger Things 3”: Główni bohaterowie powrócą do Hawkins

Do „Stranger Things” i Hawkins powrócą oczywiście dobrze znani wszystkim: Eleven, Mike, Dustin, Lucas oraz Will. W ciągu kilku lat, w których realizowany był serial, dzieciaki bardzo się zmieniły i przede wszystkim wyrosły. Główni bohaterowie zyskali popularność i są zapraszani na rozmaite eventy, jak na m.in. Open'er Festival w Gdańsku. Jak dziś wyglądają główni bohaterowie „Stranger Things”?

RadioZEt.pl/ SW