Zamknij

Sylwia Grzeszczak pokazała zdjęcie z córką Bogną. Dziewczynka kończy cztery lata

Sylwia Wamej
06.12.2019 10:03
Sylwia Grzeszczak
fot. Lukasz Solski/East News

Sylwia Grzeszczak bardzo rzadko publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia swojej córeczki Bogny. Tym razem zrobiła wyjątek, a okazją do wspólnej fotografii były czwarte urodziny dziewczynki.

Sylwia Grzeszczak opublikowała zdjęcie z córeczką Bogną

Sylwia Grzeszczak, choć jest aktywna na Instagramie, bardzo rzadko pokazuje zdjęcia swojej córeczki – 4-letniej Bogny. Dziewczynka jest owocem związku z Marcinem Piotrowskim, znanym jako Liber. Tym razem piosenkarka opublikowała fotografię, na której pozuje z córeczką, a powodem były czwarte urodziny pociechy. Jak ten czas leci.. dziś 4. urodziny – napisała artystka.

Sylwia Grzeszczak poszła śladem innych polskich gwiazd, które nie pokazują twarzy dziecka. Sylwia najwyraźniej bardzo chce chronić prywatność córeczki. Zresztą na jej Instagramie próżno szukać zdjęć z jej życia prywatnego. Sylwia Grzeszczak najczęściej publikuje fotografie z koncertów lub z przygotowań do występów. Na jej profilu na pewno nie znajdziemy zdjęć w towarzystwie męża Libera i córeczki Bogny.

Sylwia Grzeszczak i Marcin „Liber” Piotrowski". Kiedy się pobrali?

Sylwia Grzeszczak i Marcin „Liber” Piotrowski pobrali się 28 lipca 2014 roku. W mediach gwiazda zapowiadała, że nie upubliczni zdjęć z uroczystości, ani nie wystąpi z mężem na okładce kolorowego magazynu.

28 lipca 2014 r ..S+M = <3 Ślub ten jest naszą prywatnością dlatego zależało nam aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób.. nie ukaże się zdjęcie z ceremonii a później wywiad w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości..Ale bardzo chcemy podziękować Wszystkim za życzenia ... – pisała Sylwia Grzeszczak.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW