Zamknij

Sylwia Grzeszczak w blond afro i bez makijażu. Fani porównują ją do Julii Roberts

Sylwia Wamej
28.10.2019 10:20
Sylwia Grzeszczak
fot. Instagram.com/Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak zaprezentowała się fanom w nowej fryzurze. Gwiazda postawiła na oryginalne blond afro. Wielbiciele 30-letniej piosenkarki porównali ją do Julii Roberts.

Sylwia Grzeszczak w blond afro i bez makijażu

Sylwia Grzeszczak lubi bawić się swoim wizerunkiem. Na koncertach gwiazda potrafi „zaszaleć” z fantazyjną fryzurą, makijażem i zwariowaną stylizacją. Tym razem zaprezentowała się w blond kręconych włosach. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z przygotowań. Bez makijażu i w blond afro ciężko ją poznać. Fanom jednak spodobał się taki look. Po raz kolejny nie zabrakło porównań do hollywoodzkiej gwiazdy – Julii Roberts. Pojawiły się też porównania do... Alberta Einsteina.

Jak Einstein, tylko geniusz muzyczny z Pani – skomentował jeden z fanów. Z kolei Paulina Krupińska i Anna Kalczyńska jednogłośnie stwierdziły, że Grzeszczak jest podobna do Julii Roberts. Super fryzura; super włosy – komentowali fani.

Sylwia Grzeszczak na Instagramie. Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia z koncertów

Fani kochają Sylwię Grzeszczak. W komentarzach komplementują ją i dopytują o koncerty. Grzeszczak to gwiazda, która w mediach społecznościowych stroni od życia prywatnego. Nie znajdziemy na Instagramie Sylwii zdjęć z córeczką i mężem – Liberem. Instagram gwiazdy wypełniają migawki z koncertów oraz backstage'ów.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Sylwii Grzeszczak?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW