Zamknij

Sylwia Grzeszczak znów zostanie mamą. 30-letnia gwiazda jest w drugiej ciąży

Sylwia Wamej
22.07.2019 11:28
Sylwia Grzeszczak
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Sylwia Grzeszczak ponownie zostanie mamą. 30-letnia artystka, która jest mamą kilkuletniej Bogny, jest w drugiej ciąży. Kiedy na świat przyjdzie jej druga pociecha?

Sylwia Grzeszczak znów zostanie mamą. Kiedy urodzi drugie dziecko?

Sylwia Grzeszczak i jej ukochany Marcin „Liber” Piotrowski ponownie zostaną rodzicami. Jak donosi tygodnik „Flesz”, to dopiero pierwsze tygodnie błogosławionego stanu.

„To dopiero pierwsze tygodnie ciąży” – powiedziała magazynowi „Flesz” osoba z otoczenia gwiazdy. Na razie piosenkarka skupia się na swojej karierze i koncertuje. Latem tego roku wystąpi na Festiwalu w Sopocie. Sylwia Grzeszczak planuje też na jesieni wydać singiel. Według magazynu druga pociecha artystycznej pary pojawi się na świecie w 2020 roku.

Sylwia Grzeszczak i Liber: Kiedy wzięli ślub?

Sylwia Grzeszczak i Marcin „Liber” Piotrowski pobrali się w 2014 roku, a rok później przyszła na świat ich córeczka Bogna. Po narodzinach pierwszego dziecka Sylwia nie spieszyła się do powrotu na scenę. Po raz pierwszy wystąpiła pół roku po porodzie na festiwalu w Sopocie. Na początku przyszłego roku artystka razem z mężem chcą zorganizować sobie dłuższy urlop rodzicielski.

„Jestem szczęśliwa, że młodo zostałam mamą. Oczywiście były osoby, które mówiły: »Daj sobie spokój z macierzyństwem, masz teraz swoje pięć minut i powinnaś je wykorzystać, a nie zagrzebywać się w pieluchach«. Byłam wściekła, kiedy to słyszałam. Wiedziałam, że z pięciu minut może zrobić się piętnaście czy dwadzieścia, aż bym się »przejadła« całym tym sukcesem. A rodzina jest najważniejsza. Nie miałam obaw, że moja kariera na tym ucierpi” – mówiła jakiś czas temu Sylwia Grzeszczak w rozmowie z „Pani”.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW