Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sylwia Przybysz pokazała ciążowe zdjęcia. Fani zachwyceni intymnymi kadrami

30.10.2019 11:47

Sylwia Przybysz to piosenkarka młodego pokolenia, która niedługo zostanie mamą. Na Instagramie gwiazdki pojawiły się intymne, ciążowe kadry, które zachwyciły jej obserwatorów.

Sylwia Przybysz fot. Instagramcom/ Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz pokazała intymne zdjęcia w ciąży

Sylwia Przybysz i jej partner Jan Dąbrowski niebawem zostaną rodzicami. Ostatnio 21-letnia gwiazdka zamieściła serię ciążowych kadrów. Piękne ujęcia solo oraz z partnerem zachwyciły followersów młodej gwiazdki. Fani Sylwii szczególnie zwrócili uwagę na kadry sporego ciążowego brzuszka piosenkarki i jej uroczego psa.

Zachwytów w komentarzach nie było końca. Jakie słodkie; ale to jest słodkie; uroczo – pisali fani. Piesek ze zdjęcia to pupil Sylwii Przybysz, który wabi się Karmel. Pies rasy Cavalrier mieszka ze swoją właścicielką od dwóch lat i szybko podbił serca nie tylko Sylwii, ale również i jej fanów.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostaną rodzicami

Sylwia Przybysz to idolka polskich nastolatków, która związana jest z youtuberem – Janem Dąbrowskim. Media częściej zaczęły o nich pisać, kiedy okazało się, że 21-letnia Sylwia jest w ciąży.

 W końcu możemy oficjalnie podzielić się ze wszystkimi tą piękną informacją i potwierdzić wcześniejsze doniesienia o mojej ciąży. Od roku przygotowywaliśmy się na ten wyjątkowy moment, a kilka miesięcy temu poinformowaliśmy bliskich o naszych planach. Czujemy się spełnieni w naszej pracy i będziemy w stanie zapewnić maluchowi dobre warunki. Nasze rodziny są tradycyjne, duże, a nam zależało, żeby nasze dziecko miało młodych rodziców. Nie możemy się doczekać i odliczamy już dni do najszczęśliwszego dnia w naszym życiu! –  pisali Sylwia i Janek w mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia polskich gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń