Zamknij

Sylwia Przybysz pokazała ciążowe zdjęcia. Fani zachwyceni intymnymi kadrami

Sylwia Wamej
30.10.2019 11:47
Sylwia Przybysz
fot. Instagramcom/ Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz to piosenkarka młodego pokolenia, która niedługo zostanie mamą. Na Instagramie gwiazdki pojawiły się intymne, ciążowe kadry, które zachwyciły jej obserwatorów.

Sylwia Przybysz pokazała intymne zdjęcia w ciąży

Sylwia Przybysz i jej partner Jan Dąbrowski niebawem zostaną rodzicami. Ostatnio 21-letnia gwiazdka zamieściła serię ciążowych kadrów. Piękne ujęcia solo oraz z partnerem zachwyciły followersów młodej gwiazdki. Fani Sylwii szczególnie zwrócili uwagę na kadry sporego ciążowego brzuszka piosenkarki i jej uroczego psa.

Zachwytów w komentarzach nie było końca. Jakie słodkie; ale to jest słodkie; uroczo – pisali fani. Piesek ze zdjęcia to pupil Sylwii Przybysz, który wabi się Karmel. Pies rasy Cavalrier mieszka ze swoją właścicielką od dwóch lat i szybko podbił serca nie tylko Sylwii, ale również i jej fanów.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostaną rodzicami

Sylwia Przybysz to idolka polskich nastolatków, która związana jest z youtuberem – Janem Dąbrowskim. Media częściej zaczęły o nich pisać, kiedy okazało się, że 21-letnia Sylwia jest w ciąży.

 W końcu możemy oficjalnie podzielić się ze wszystkimi tą piękną informacją i potwierdzić wcześniejsze doniesienia o mojej ciąży. Od roku przygotowywaliśmy się na ten wyjątkowy moment, a kilka miesięcy temu poinformowaliśmy bliskich o naszych planach. Czujemy się spełnieni w naszej pracy i będziemy w stanie zapewnić maluchowi dobre warunki. Nasze rodziny są tradycyjne, duże, a nam zależało, żeby nasze dziecko miało młodych rodziców. Nie możemy się doczekać i odliczamy już dni do najszczęśliwszego dnia w naszym życiu! –  pisali Sylwia i Janek w mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia polskich gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW