Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Syn Edyty Górniak obchodzi 15. urodziny. Tak dziś wygląda

27.03.2019 15:52

Syn Edyty Górniak, Allan Krupa, kończy dziś 15 lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda i czym się zajmuje.

Allan Krupa fot. Instagram.com/ Allan krupa fans

Syn Edyty Górniak kończy 15 lat

Jeszcze kilka lat temu Allan Krupa był uroczym chłopcem, który nie rozstawał się z mamą – Edytą Górniak. Teraz wyrósł na przystojnego nastolatka, który dziś kończy 15 lat. Allan, mimo że nie robi kariery w show-biznesie, od dzieciństwa uczestniczył w celebryckim świecie. Duży wpływ na jego psychikę miały też zawirowania z ojcem Dariuszem K., który śmiertelnie potrącił kobietę na pasach, będąc pod wpływem narkotyków.

Po wypadku Edyta Górniak zdecydowała się ograniczyć kontakty z rodziną od strony ojca. Artystka wielokrotnie podkreślała, że Allan jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Choć wydawać by się mogło, że nastolatek pójdzie w ślady mamy, on wybrał inną drogę. Po przeprowadzce z Los Angeles Allen poszedł do szkoły wojskowej. „Służba ojczyźnie nie jest po to, żeby zabijać. Owszem, broń do czegoś w końcu służy, ale ja urodziłem się, żeby walczyć o to sprawiedliwie, a tym samym odwdzięczać się za to, za co niektórzy ludzie oddali swoje życie: za ojczyznę, za bezpieczeństwo, za wolność i za szczęście” pisał jeszcze niedawno w mediach społecznościowych.

Po skończeniu liceum nastolatek chciałby pójść na studia oficerskie, a później wstąpić do jednej z jednostek specjalnych. Edyta Górniak nie ukrywa, że jest bardzo dumna z syna.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW

Oceń