Zamknij

Syn Edyty Górniak obchodzi 15. urodziny. Tak dziś wygląda

Sylwia Wamej
27.03.2019 15:52
Allan Krupa
fot. Instagram.com/ Allan krupa fans

Syn Edyty Górniak, Allan Krupa, kończy dziś 15 lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda i czym się zajmuje.

Syn Edyty Górniak kończy 15 lat

Jeszcze kilka lat temu Allan Krupa był uroczym chłopcem, który nie rozstawał się z mamą –  Edytą Górniak. Teraz wyrósł na przystojnego nastolatka, który dziś kończy 15 lat. Allan, mimo że nie robi kariery w show-biznesie, od dzieciństwa uczestniczył w celebryckim świecie. Duży wpływ na jego psychikę miały też zawirowania z ojcem Dariuszem K., który śmiertelnie potrącił kobietę na pasach, będąc pod wpływem narkotyków.

Po wypadku Edyta Górniak zdecydowała się ograniczyć kontakty z rodziną od strony ojca. Artystka wielokrotnie podkreślała, że Allan jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Choć wydawać by się mogło, że nastolatek pójdzie w ślady mamy, on wybrał inną drogę. Po przeprowadzce z Los Angeles Allen poszedł do szkoły wojskowej. „Służba ojczyźnie nie jest po to, żeby zabijać. Owszem, broń do czegoś w końcu służy, ale ja urodziłem się, żeby walczyć o to sprawiedliwie, a tym samym odwdzięczać się za to, za co niektórzy ludzie oddali swoje życie: za ojczyznę, za bezpieczeństwo, za wolność i za szczęście” pisał jeszcze niedawno w mediach społecznościowych.

Po skończeniu liceum nastolatek chciałby pójść na studia oficerskie, a później wstąpić do jednej z jednostek specjalnych. Edyta Górniak nie ukrywa, że jest bardzo dumna z syna.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW