Zamknij

Syn Edyty Górniak nie chce znać swoich dziadków?

Redakcja
09.08.2017 11:01
Allan Krupa
fot. Instagram

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, zeznawał przed psychologiem sądowym w związku ze sprawą pomiędzy piosenkarką a rodzicami jej byłego męża. Allan zeznał, że nie chce się z nimi widywać.

Konflikt pomiędzy Edytą Górniak a jej byłymi teściami trwa już przeszło trzy lata. Wszystko zaczęło się od wypadku Dariusza K. i zamknięcia go w areszcie za zabicie kobiety na pasach. Allan widywał się z dziadkami, jednak kiedy jego mama zorientowała się, że ci bez jej zgody przyprowadzają chłopca na widzenie z ojcem, ograniczyła im kontakty z wnukiem. Byli teściowie postanowili jednak walczyć o prawo do widywania się z Allanem i założyli Edycie sprawę, którą ostatecznie przegrała. Musiała zapłacić karę finansową i umożliwić Krupom spotkania z wnukiem.

Jednak na tym sprawa się nie zakończyła. Gwieździe zależało na tym, by sąd wysłuchał zeznań Allana. To nie podobało się byłym teściom piosenkarki. Ostatecznie zalecone zostało przeprowadzenie badań psychologicznych nastolatka, które pokażą, jak wygląda relacja Allana Krupy z jego dziadkami. Jak informuje Fakt, badania te właśnie się odbyły i okazało się, że nastolatek nie chce widywać się z Krupami. Z informacji, które przekazało tabloidowi źródło z otoczenia piosenkarki, spotkania Allana z dziadkami były dla niego bardzo stresujące i często dochodziło do kłótni.

Jak sprawy potoczą się dalej? Wiele wskazuje na to, że sporo może się jeszcze w rodzinie Edyty Górniak skomplikować, bo i były mąż zaczął starać się o możliwość spotykania z synem. Podobno chodzi o możliwość częstszych przepustek.

RadioZET.pl/Fakt/SA