Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Syn Krzysztofa Cugowskiego wystąpi w serialu Netflixa. O czym będzie i kiedy premiera?

24.07.2019 10:50

Krzysztof Cugowski Junior, syn Krzysztofa Cugowskiego, zagra w serialu Netflixa. Szczegóły dotyczące zagranicznej produkcji zdradził były wokalista Budki Suflera. O czym będzie serial?

Krzysztof Cugowski fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Krzysztof Cugowski Junior zagra w serialu Netflixa

Krzysztof Cugowski Junior nie poszedł w ślady słynnego taty i starszych braci i nie został muzykiem. 21-letni syn byłego wokalisty Budki Suflera wybrał aktorstwo. Krzysztof Cugowski na łamach „Faktu” opowiedział o szczegółach serialu. Na razie nie wiadomo, jaki tytuł będzie miała produkcja.

„Na razie nie jest znany tytuł, ale mogę zdradzić, że serial będzie kręcony na podstawie książek amerykańskiej pisarki Julii Queen” – podkreślił Krzysztof Cugowski. Serialowa ekipa, w tym Krzysztof Cugowski Junior, wejdą na serialowy plan lada dzień.

Krzysztof Cugowski Junior: kiedy premiera serialu z jego udziałem?

„Zaczynają kręcić pod koniec lipca. Zobaczymy. Jak dobrze im pójdzie, to będzie następny sezon. Mój syn ma kontrakt do lutego, na jeden sezon. Nie gra tam głównej roli, ale ma rolę mówioną i nie stoi tylko z halabardą” – powiedział Krzysztof Cugowski w rozmowie z „Faktem”.

Jak dodaje serwis Express.co.uk, data serialu planowana jest na 2020 rok, natomiast pierwszy odcinek prawdopodobnie zobaczymy w drugiej połowie roku. Serial ma liczyć osiem odcinków. Oprócz syna Krzysztofa Cugowskiego zobaczymy też m.in. Phoebe Dynevor i Simona Basseta.

Zagłosuj

Lubisz oglądać seriale Netflixa?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń