Zamknij

Syn Zenona Martyniuka pogodzony z żoną? W Wielkanoc ochrzcili córkę

Maciej Friedrich
23.04.2019 13:51
Syn Zenona Martyniuka pogodzony z żoną? W Wielkanoc ochrzcili córkę
fot. TOMASZ RADZIK/East News

Czyżby konflikt między synem Zenona Martyniuka Danielem a jego żoną był już przeszłością? Na profilu Daniela pojawiło się wspólne zdjęcie z małżonką, wykonane po chrzcie ich córki Laury. Wyglądają na nim, jakby cieszyli się swoim towarzystwem.

Związek syna Zenona Martyniuka, Daniela, był głośno komentowany w mediach. Wszystko to za sprawą kontrowersji dotyczących potomka gwiazdora disco polo i jego ukochanej. Informacje o głośnym, bardzo drogim ślubie i ciąży Eweliny, ustąpiły miejsca doniesieniom o konflikcie między małżonkami. Kulminacyjnym punktem było zatrzymanie syna Martyniuka przez policję w styczniu 2019 roku. Miał on wszczynać awanturę, a funkcjonariusze znaleźli przy nim środki odurzające.

Daniel nie szczędził małżonce gorzkich słów. Sugerował między innymi, że „złapała go na dziecko” i w rzeczywistości jest nimfomanką. Oskarżał także teściową o przymuszanie go do ślubu z Eweliną.

Z czasem jednak syn gwiazdora uspokoił się, a na sali porodowej przeprosił matkę swojego dziecka.

Syn Zenona Martyniuka na zdjęciu z żoną. Pogodzili się?

Zenon Martyniuk nie krył radości z powodu ustabilizowania się sytuacji rodzinnej syna.

– Odkąd Laura pojawiła się na świecie, wszystko znów zaczęło się dobrze układać. Cieszę się, że młodzi doszli do porozumienia. Wierzę, że przed nimi wiele wspólnych lat w szczęściu – komentował w rozmowie z „Super Expressem”.

Przypuszczenia Martyniuka zdaje się potwierdzać zdjęcie, jakie pojawiło się na InstaStory jego syna po chrzcinach małej Laury. Na fotografii widzimy Daniela i Ewelinę, a w opisie widnieją hasztagi „chrzest” i „Laura”. Para nie wygląda, jakby istniał między nimi jakikolwiek konflikt, oboje są uśmiechnięci, a Ewelina opiera się o małżonka. Czyżby to koniec konfliktu w domu Martyniuków?

Zagłosuj

Słuchasz disco polo?

Liczba głosów:

Daniel Martyniuk z żoną
fot. Instagram:@daniel.martyniuk

RadioZET.pl/MF