Zamknij

Syn Zenona Martyniuka zatrzymany przez policję

Redakcja
02.01.2019 10:45
Syn Zenona Martyniuka zatrzymany przez policję
fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Syn gwiazdora disco polo Zenona Martyniuka może mieć spore kłopoty. Daniel miał zostać zatrzymany przez policję po tym, jak pod wpływem alkoholu awanturował się z żoną. Policjanci mieli naleźć przy 29-latku narkotyki. Co mu grozi?

Zeszłoroczny ślub syna Zenona Martyniuka był bardzo głośnym wydarzeniem, nie tylko wśród wielbicieli muzyki z gatunku disco polo. Daniel i Ewelina zostali małżeństwem w październiku 2018 roku. Dużo mówiło się o ceremonii zorganizowanej z ogromnym rozmachem oraz drogich prezentach, jakie otrzymała para młoda. Według doniesień prasowych gwiazdor disco polo mógł zapłacić za ślub syna nawet milion złotych. Niewiele później pojawiła się informacja, że Ewelina spodziewa się dziecka. Martyniuk miał zapewnić jej poród w prywatnej klinice i wydać na ten cel nawet 20 tysięcy. Niestety, wydaje się, że ślub jak z bajki to nie wszystko i między małżonkami nie dzieje się najlepiej. Syn Zenona może też mieć kłopoty z prawem.

Syn Zenona Martyniuka z żoną
fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Syn Zenona Martyniuka w rękach policji

Jak informuje "Fakt", syn Martyniuka został zatrzymany przez policję. W niedzielę 30-go grudnia Ewelina, będąc w zaawansowanej ciąży, wróciła ze spotkania z przyjaciółkami na osiedle w Wasilkowie, ale nie mogła dostać się do mieszkania. Daniel miał być pijany i uniemożliwiać jej wejście, co ostatecznie zakończyło się szamotaniną. Syn Martyniuka miał być na tyle agresywny, że gdy na miejscu pojawili się policjanci, musieli zakuć go w kajdanki. W rozmowie z "Faktem" interwencję potwierdził nadkomisarz Tomasz Krupa z podlaskiej policji.

- Zatrzymaliśmy mieszkańca Wasilkowa. Była to interwencja związana z awanturą domową. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki.

Jeśli przy Danielu znaleziono narkotyki, czekają go poważne problemy. Syn Zenona Martyniuka miał już zostać zatrzymany za awanturowanie się i posiadanie marihuany w maju tego roku. Jednak postępowanie wobec niego warunkowo umorzono z dwuletnim okresem próby. Kolejny wybryk może więc nie tylko wpłynąć na życie małżeńskie, ale grozić karą pozbawienia wolności.

Ani Zenon Martyniuk, ani jego syn nie skomentowali informacji o zatrzymaniu. Daniel usunął także swój profil z portalu Facebook.

ZOBACZ TEŻ: Zenon Martyniuk wyznaje, że "nie ma już siły"

RadioZET.pl/fakt.pl/MF