Zamknij

Sztuka kochania: zwiastun 18+. Sceny seksu z filmu

Redakcja
26.01.2017 16:42
Sztuka kochania: zwiastun 18+. Sceny seksu z filmu
fot. Sztuka kochania

Wkrótce w kinach pojawi się film o życiu pierwszej polskiej seksuolożki Michaliny Wisłockiej - "Sztuka kochania". Niedawno pojawił się zwiastun produkcji w wersji 18+.

„Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", czyli film o losach pierwszej polskiej seksuolożki, już 27 stycznia trafi do kin. Produkcja ta cieszy się dużym zainteresowaniem i prawdopodobnie przyciągnie do kin wielu Polaków. "Sztuka kochania" pokazać ma życie Wisłockiej i ukazać, co doprowadziło ją do napisania pierwszego polskiego podręcznika seksuologii. Jak wiadomo, w filmie nie zabraknie scen erotycznych. Już jakiś czas temu reżyserka filmu, Maria Sadowska, zapowiedziała, że spodziewać się możemy "pełnokrwistego seksu". Erotycznych scen w "Sztuce kochania" będzie aż 16, a ich skrawek ukazuje opublikowany właśnie zwiastun.

"Sztuka kochania" opowiada o trudnościach, z jakimi musiała się borykać Michalina Wisłocka, by dotrzeć do celu i wydać swoje dzieło, od którego tytułu pochodzi właśnie tytuł filmu. Podręcznik „Sztuka kochania" napisany został już pod koniec lat 60., ale wydano go dopiero w 1976 roku. Książka cieszyła się ogromny zainteresowaniem i odniosła prawdziwy sukces. W Polsce sprzedano ponad siedem milionów egzemplarzy. Teraz będziemy mieli szansę zobaczyć film o autorce przełomowego polskiego podręcznika seksuologii.

Wybieracie się na "Sztukę kochania"?

RadioZET.pl/AS