Zamknij

Tak Dominika Gwit świętuje rekordową liczbę fanów na Instagramie. Pochwaliła się szpagatem

Sylwia Wamej
03.06.2019 13:37
Dominika Gwit
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Dominika Gwit opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym świętuje rekordową liczbę fanów na Instagramie. Z tej okazji zaskoczyła swoich wielbicieli i... zrobiła szpagat.

Dominika Gwit podziękowała swoim fanom

Dominika Gwit cieszy się z instagramowego sukcesu. Aktorkę obserwuje już 100 tysięcy followersów, dlatego 30-letnia gwiazda postanowiła podziękować im z tej okazji.

"Coś nieprawdopodobnego !!!! Jest was tu ze mną 100 tysięcy. Dziekuję! Dziękuję za wspólne radości, uśmiechy, szczęścia, wzruszenia, smutki i pocieszenia. Cieszę się, że ze mną jesteście, dajecie mi dużo energii. Na tę okrągłą liczbę życzę nam wszystkim ciepła w życiu i radości. Takiej prawdziwej , nie wymuskanej na pokaz i poklask. Prawdy w życiu. Bez zawiści. Z Miłością. Wasza Domi - napisała Dominika Gwit na swoim Instagramie.

Dominika Gwit zaskoczyła wielbicieli. Zrobiła szpagat

Gwiazda zaskoczyła swoich fanów i w krótkim filmiku, który dołączyła do wpisu, zrobiła szpagat. Fani są pod wrażeniem lekkości i gibkości gwiazdy. "Niech chociaż jeden twój hejter zrobi szpagat! Założę się, że żaden nie zrobi. Jesteś wspaniała!" - napisała jedna z fanek. "Dobrzy,pogodni ludzie przyciągają jak magnez. A Ty taka jesteś. Miłego dnia Dominiko" - dodała inna. "Jest pani zdrowo walnięta" - zażartowała jedna z internautek.

Dominika Gwit mówiła, że wielokrotnie zmagała się z hejtem ze strony internautów. Dostawało jej się szczególnie za wagę.

"Zdaję sobie sprawę, że wzbudzam kontrowersje. Choruję na otyłość, nie promuję jej. Mam prawo wychodzić z domu. Kocham ludzi, ale jeżeli ktoś mnie nie kocha, to jego strata. Hejty mam głęboko w dupeczce, cieszę się swoim szczęściem, które przeżyłam” - mówiła Dominika w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Korzystasz z mediów społecznościowych?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW