Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak Dominika Gwit świętuje rekordową liczbę fanów na Instagramie. Pochwaliła się szpagatem

03.06.2019 13:37

Dominika Gwit opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym świętuje rekordową liczbę fanów na Instagramie. Z tej okazji zaskoczyła swoich wielbicieli i... zrobiła szpagat.

Dominika Gwit fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Dominika Gwit podziękowała swoim fanom

Dominika Gwit cieszy się z instagramowego sukcesu. Aktorkę obserwuje już 100 tysięcy followersów, dlatego 30-letnia gwiazda postanowiła podziękować im z tej okazji.

"Coś nieprawdopodobnego !!!! Jest was tu ze mną 100 tysięcy. Dziekuję! Dziękuję za wspólne radości, uśmiechy, szczęścia, wzruszenia, smutki i pocieszenia. Cieszę się, że ze mną jesteście, dajecie mi dużo energii. Na tę okrągłą liczbę życzę nam wszystkim ciepła w życiu i radości. Takiej prawdziwej , nie wymuskanej na pokaz i poklask. Prawdy w życiu. Bez zawiści. Z Miłością. Wasza Domi - napisała Dominika Gwit na swoim Instagramie.

Dominika Gwit zaskoczyła wielbicieli. Zrobiła szpagat

Gwiazda zaskoczyła swoich fanów i w krótkim filmiku, który dołączyła do wpisu, zrobiła szpagat. Fani są pod wrażeniem lekkości i gibkości gwiazdy. "Niech chociaż jeden twój hejter zrobi szpagat! Założę się, że żaden nie zrobi. Jesteś wspaniała!" - napisała jedna z fanek. "Dobrzy,pogodni ludzie przyciągają jak magnez. A Ty taka jesteś. Miłego dnia Dominiko" - dodała inna. "Jest pani zdrowo walnięta" - zażartowała jedna z internautek.

Dominika Gwit mówiła, że wielokrotnie zmagała się z hejtem ze strony internautów. Dostawało jej się szczególnie za wagę.

"Zdaję sobie sprawę, że wzbudzam kontrowersje. Choruję na otyłość, nie promuję jej. Mam prawo wychodzić z domu. Kocham ludzi, ale jeżeli ktoś mnie nie kocha, to jego strata. Hejty mam głęboko w dupeczce, cieszę się swoim szczęściem, które przeżyłam” - mówiła Dominika w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Korzystasz z mediów społecznościowych?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń