Zamknij

Tak dziś wygląda Pamela Anderson. Bardzo się zmieniła?

Sylwia Wamej
26.06.2019 12:33
Pamela Anderson
fot. Album Online/ East News

Pamela Anderson zachwycała w „Słonecznym patrolu” jako piękna ratowniczka C. J. Parker. Od emisji serialu minęło 30 lat, a 51-letnia gwiazda dość mocno się zmieniła. Nie stroniła też od zabiegów medycyny estetycznej. Tak dziś wygląda aktorka.

Pamela Anderson rozstała się ze swoim partnerem

Pamela Anderson dała się poznać szerszej publiczności jako ponętna ratowniczka C. J Parker. To właśnie ta rola dała jej popularność wśród widzów na całym świecie. Ostatnio o Pameli Anderson jest głośno w kontekście rozstania z obrońcą Olympique Marsylia Adilem Rami. Na swoim Instagramie Pamela Anderson podkreśliła, że czuje się oszukana przez swojego partnera, bo ten prowadził podwójne życie.

„Trudno to zaakceptować. Ostatnie (ponad dwa) lata mojego życia były wielkim kłamstwem. Zostałam oszukana. Sprawił, że uwierzyłam, że byliśmy »ogromnie zakochani«. Jestem zdruzgotana po tym, czego dowiedziałam się w ostatnich kilku dniach. On prowadził podwójne życie. Zwykł żartować z innych graczy, którzy mieli dziewczyny mieszkające niedaleko ich żon. Nazywał ich potworami. Ale on jest gorszy. Okłamał wszystkich. Jak można kontrolować serca i umysły dwóch kobiet w tak potworny sposób? Jestem pewna, że były inne. On jest potworem” – napisała 51-letnia aktorka na Instagramie.

Pamela Anderson. Tak dziś wygląda

Pamela Anderson na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. Gwiazda nie stroniła od operacji plastycznych, których, jak przyznała po latach, żałuje. Zobaczcie, jak dziś wygląda gwiazda „Słonecznego patrolu”.

RadioZEt.pl/ SW