Tak wygląda córka Romana Polańskiego. Morgane Polański zadała szyku na Tygodniu Mody w Paryżu

04.07.2019 13:02

Morgane Polański to córka Romana Polańskiego i Emmanuele Seigner. 26-letnia aktorka i modelka pojawiła się na Tygodniu Mody w Paryżu, gdzie oglądała pokazy, siedząc tuż obok Céline Dion. Jak prezentowała się latorośl polskiego reżysera?

Morgane Polański fot. Lauren Laurent/ East News

Morgane Polański na Fashion Weeku. Zasiadła obok Céline Dion

Morgane Polański zagościła na pokazie mody Alexandre'a Vauthiera podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Córka Romana Polańskiego i Emmanuele Seigner zwróciła uwagę fotoreporterów, siedząc w pierwszym rzędzie, tuż obok Céline Dion. 26-letnia aktorka i modelka zadała szyku w oryginalnej stylizacji. Na jej zestawienie złożył się bordowy, zamszowy komplet — spodnie z wysokim stanem i kurtka, którą Morgane połączyła z czarną koszulką na ramiączkach i czerwoną apaszką w czarne wzory. Zamiast szpilek, Morgane wybrała ciężkie, czarne buty, które dodały rockowego pazura całej stylizacji.

EN_01383454_0341 fot. Laurent Laurent/ East News

Morgane Polański. W jakich filmach zagrała córka Romana Polańskiego?

Morgane Polański pojawiła się na wielkim ekranie w filmie „Dziewiąte wrota” w 1999 roku. Wtedy zagrała jedynie epizodyczną rólkę. Większą kreacją mogła pochwalić się, grając w filmie słynnego taty – „Pianista” z 2002 roku. Grała również w takich produkcjach jak m.in. „Oliver Twist” oraz „Autor Widmo”. Widzowie najbardziej znają ją z serialu „Wikingowie”. W produkcji wcieliła się w księżniczkę Gizelę. Morgane Polański na co dzień mieszka w Paryżu. Jest aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu nie brakuje zdjęć ze słynną mamą — Emmanuele Seigner.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń