Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak wygląda córka Romana Polańskiego. Morgane Polański zadała szyku na Tygodniu Mody w Paryżu

04.07.2019 13:02

Morgane Polański to córka Romana Polańskiego i Emmanuele Seigner. 26-letnia aktorka i modelka pojawiła się na Tygodniu Mody w Paryżu, gdzie oglądała pokazy, siedząc tuż obok Céline Dion. Jak prezentowała się latorośl polskiego reżysera?

Morgane Polański fot. Lauren Laurent/ East News

Morgane Polański na Fashion Weeku. Zasiadła obok Céline Dion

Morgane Polański zagościła na pokazie mody Alexandre'a Vauthiera podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Córka Romana Polańskiego i Emmanuele Seigner zwróciła uwagę fotoreporterów, siedząc w pierwszym rzędzie, tuż obok Céline Dion. 26-letnia aktorka i modelka zadała szyku w oryginalnej stylizacji. Na jej zestawienie złożył się bordowy, zamszowy komplet — spodnie z wysokim stanem i kurtka, którą Morgane połączyła z czarną koszulką na ramiączkach i czerwoną apaszką w czarne wzory. Zamiast szpilek, Morgane wybrała ciężkie, czarne buty, które dodały rockowego pazura całej stylizacji.

EN_01383454_0341 fot. Laurent Laurent/ East News

Morgane Polański. W jakich filmach zagrała córka Romana Polańskiego?

Morgane Polański pojawiła się na wielkim ekranie w filmie „Dziewiąte wrota” w 1999 roku. Wtedy zagrała jedynie epizodyczną rólkę. Większą kreacją mogła pochwalić się, grając w filmie słynnego taty – „Pianista” z 2002 roku. Grała również w takich produkcjach jak m.in. „Oliver Twist” oraz „Autor Widmo”. Widzowie najbardziej znają ją z serialu „Wikingowie”. W produkcji wcieliła się w księżniczkę Gizelę. Morgane Polański na co dzień mieszka w Paryżu. Jest aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu nie brakuje zdjęć ze słynną mamą — Emmanuele Seigner.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń