Zamknij

Tak wygląda młodsza siostra Filipa Chajzera. Podobna?

Redakcja
07.07.2017 16:12
Weronika Chajzer jak wygląda młodsza siostra Filipa
fot. Instagram

Filip Chajzer pokazał na Facebooku zdjęcie swojej siostry - Weroniki. Fani są nią zachwyceni. Zobaczcie, jak wygląda.

Filip Chajzer cieszy się w Polsce dużą rozpoznawalnością. Razem z jeszcze bardziej popularnym tatą pojawiają się na różnych imprezach, wydarzeniach, razem biorą udział w reklamach a nawet wydali wspólną książkę. Jednak większość z nas nie pamięta, że Filip ma jeszcze dwie siostry. Właśnie na Facebooku podzielił się zdjęciem jednej z nich - Weroniki. Do tego żali się, że jej na siłowni idzie zdecydowanie lepiej, niż jemu.

"Człowiek wylewa 7 poty na siłowni, ketle, burpeesy i inne zwisy, bojler stoi w miejscu a tu jeb. Rodzona siostra. Gdzie sprawiedliwość?" - napisał. Widzieliście wcześniej siostrę Filipa Chajzera?

1

Fani zareagowali natychmiast i pod zdjęciem w kilka godzin zebrało się ponad 12 tysięcy lajków i kilkaset komentarzy, w których radzą prezenterowi, by nie przejmował się swoim wyglądem. Nie zabrakło też komentarzy na temat Weroniki, którą internauci są wprost zachwyceni. Facebookowicze dostrzegają ogromne podobieństwo pomiędzy rodzeństwem, ale też oczywiście spostrzegli, jak bardzo dziewczyna jest podobna do taty: "Na początku myślałam, że to jakaś przeróbka zdjęcia Pana Zygmunta " - napisał jeden z komentujących. Co ciekawe, pojawiły się nawet oferty o charakterze matrymonialnym: "Panie Filipie nie szuka pan Szwagra?" - pyta facebookowicz.

Nie sposób z tymi wszystkimi spostrzeżeniami nie zgodzić: Weronika jest podobna i do brata, i do taty. I niewątpliwie wygląda rewelacyjnie. Ale co do tego, że długo i w pocie czoła na to pracowała, nie mamy wątpliwości.

A Waszym zdaniem widać podobieństwo pomiędzy Weroniką i Filipem?

RadioZET.pl/SA