Zamknij

Taniec z gwiazdami: Uczestniczka programu Iwona Cichosz doznała poważnego wypadku

Sylwia Wamej
12.08.2019 14:02
Iwona Cichosz
fot. Tricolors/ East News

Iwona Cichosz, pierwsza niesłysząca uczestniczka „Tańca z gwiazdami”, miała poważny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Aktorka i tłumaczka polskiego języka migowego szczegóły opisała na swoim Instagramie. Co dokładnie się stało?

Iwona Cichosz doznała poważnego wypadku na hulajnodze

Iwona Cichosz w ostatnim czasie mocno się przestraszyła. Niesłysząca uczestniczka „Tańca z gwiazdami” niedawno doznała poważnego wypadku na hulajnodze elektrycznej. Aktorka całą sytuację przedstawiła na swoim Instagramie.

Wzięliśmy oboje holajnogi elektyczne i wracaliśmy do domu wieczorem. Od początku miałam złe przeczucia i faktycznie tak się stało. W jednej sekundzie straciłam panowanie nad hulajnogą, potknęłam się o krawężnik i przewróciłam się, lewą ręką oparłam się o ziemię by uchronić resztę ciała – opisuje zdarzenie Iwona Cichosz. Uczestniczka „Tańca z gwiazdami” przyznała, że badanie wykazało pęknięcie kości w ramieniu. Jak się okazuje, w szpitalu musiała poczekać aż dwie godziny na przyjęcie.

Pół godziny później byliśmy w szpitalu (dojechaliśmy Uberem) i czekaliśmy ponad dwie godziny, aby mnie przyjęli. Truls był tak zszokowany i wkurzony znieczulicą pań przy recepcji. On nie jest przyzwyczajony wciąż do polskich realii... Prosiliśmy o lód, by uniknąć obrzęku, ale miłe Panie kazały nam czekać, aż ktoś łaskawie przyjdzie. Całe szczęście lekarka była młoda i przesympatyczna. Szybko zbadała, skierowała mnie na RTG i tomografię – pękniecie kości w ramieniu. Najgłupszy wypadek w moim życiu – czytamy na Instagramie Iwony Cichosz.

Aktorka zaapelowała również, żeby być szczególnie ostrożnym, jeżdżąc na hulajnodze.

Najgłupszy wypadek w moim życiu. Kochani, proszę uważajcie na siebie i jeśli możecie to odstawcie hulajnogi. Coraz więcej słyszę o wypadkach przez hulajnogi... Ja obiecałam sobie, że więcej na coś takiego nie wsiądę i zobaczymy, czy tej obietnicy dotrzymam – napisała Iwona Cichosz.

Iwona Cichosz dodała również, że w ciężkich chwilach może liczyć na swojego ukochanego Trulsa, który jest Norwegiem. „Gdyby nie wsparcie @truls1502 to nie wiem, co bym zrobiła. Ubiera mnie, pomaga, karmi... dla mnie to jest całkiem nowa sytuacja” – pisze była uczestniczka „Tańca z gwiazdami”.

Iwona Cichosz. Kim jest?

Iwona Cichosz widzom znana jest z serialu „Leśniczówka”. Zawodowo zajmowała się również tłumaczeniem podręczników na język migowy. W 2016 roku zdobyła również tytuł Miss Świata Głuchych. W „Tańcu z gwiazdami” znalazła się w finałowej trójce. W parze ze Stefano Terrazzino zajęła drugie miejsce.

Zagłosuj

Jeździsz na hulajnodze?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW