Zamknij

Taniec z gwiazdami: Rafał Szatan oficjalnie w 10. edycji show

Sylwia Wamej
19.07.2019 15:09
Rafał Szatan
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

"Taniec z gwiazdami" ponownie zobaczymy jesienią. Na Instagramie programu oficjalnie pojawiło się nazwisko drugiej gwiazdy, która zatańczy na parkiecie "Tańca z gwiazdami". To Rafał Szatan, aktor i wokalista oraz mąż Barbary Kurdej-Szatan.

"Taniec z gwiazdami": Rafał Szatan oficjalnie w 10. edycji show

"Taniec z gwiazdami" tuż-tuż. Jesienią zobaczymy 10. edycję tanecznego programu. Pierwszym nazwiskiem, które oficjalnie pojawiło się na liście uczestników "Tańca z gwiazdami" to Kurdej-Szatan. Najpierw Polsat ogłosił, że w programie pojawi się Barbara Kurdej-Szatan. Teraz przyszedł czas na męża aktorki, Rafała Szatana.

"Aktor, wokalista, laureat 2.miejsca w naszym fenomenalnym show @twojatwarzbrzmiznajomo" - Rafał Szatan. Witamy na parkiecie 10.edycji" - czytamy na oficjalnym profilu "Tańca z gwiazdami". Plotki o tym, że małżeństwo wystąpi razem w hitowym show pojawiły się już kilka tygodni temu, jednak zarówno Barbara, jak i Rafał nie komentowali tych doniesień.

Na razie Polsat powoli odkrywa karty nowych uczestników, jednak wymienia się też takie nazwiska jak m.in. Damian Kordas, zwycięzca programu "Agent", trenera personalnego Akopa Szostaka oraz popularnej youtuberki - Magdy Beredy.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Kiedy się pobrali?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wzięli ślub cywilny w 2011 roku. Aktorka była wtedy w ciąży z ich córeczką Hanią. Rok później wzięli ślub kościelny. Jak mówiła aktorka w wywiadzie dla "Flesza" była to miłość od pierwszego wejrzenia. "Po pięciu miesiącach Rafał mi się oświadczył. Zawładnęło nami tak mocne uczucie, to były tak intensywne emocje, że szczerze mówiąc niewiele z tamtego okresu pamiętam. Niczego wtedy nie kontrolowałam. Wszystko działo się samo, szło, a właściwie biegło do przodu-" wspominała we „Fleszu" Barbara Kurdej-Szatan.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW