Zamknij

Projekt Lady: Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała zdjęcie z młodości. Fani: „To na pewno pani?”

Sylwia Wamej
01.08.2019 08:37
Tatiana Mindewicz-Puacz
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Tatiana Mindewicz-Puacz, mentorka „Projekt Lady”, zaprezentowała swoim fanom na Instagramie zdjęcie z czasów młodości. Na fotografii trudno ją rozpoznać, a fani nie kryją zdziwienia.

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała zdjęcie z młodości. Jest nie do poznania

Tatiana Mindewicz-Puacz opublikowała na swoim Instagramie czarno-białe zdjęcie z czasów młodości. Mentorka, która dziś ma wizerunek eleganckiej kobiety z klasą, kiedyś była zbuntowaną nastolatką z punkową fryzurą. Zdjęcie z przeszłości mentorka „Projekt Lady” okrasiła wpisem:

„...Kiedy po raz kolejny przyjdzie Nam do głowy, żeby wymusić na »naszym nastolatku« jakiś przejaw aktywnej komunikacji, nieco uśmiechu lub przynajmniej spojrzenie o konkretnej treści, dającej nam rodzicom namiastkę poczucia, że jesteśmy słuchani... Poszukajmy własnego zdjęcia sprzed x-lat, a potem odpuśćmy z czułością. #momofteenagers #takeiteasy” – napisała mentorka „Projekt Lady” na Instagramie.

Fani w komentarzach pod zdjęciem podkreślają, że gwiazda jest nie do poznania. „Haha, umarłem”, „ale czad”, „o losie, to na pewno pani?” – pytają fani. Rzeczywiście, w takim wizerunku Tatiana Mindewicz-Puacz jest nie do poznania. 

„Projekt Lady”. Kim jest Tatiana Mindewicz-Puacz?

Tatiana Mindewicz-Puacz od pierwszego sezonu „Projekt Lady” wspiera uczestniczki show. 

Tatiana Mindewicz-Puacz jest absolwentką XL Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Warszawie. Studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i w profesjonalnej szkole psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia. Podczas studiów współpracowała z tygodnikiem „Motor”, w którym pracowała w biurze reklamy oraz z Radiem Kolor. Była także menedżerką aktorki Katarzyny Cichopek.

Zagłosuj

Oglądasz programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW