Zamknij

Telekamery 2017: transmisja w telewizji niedostępna

Redakcja
30.01.2017 11:36
Telekamery 2017: transmisja w telewizji niedostępna
fot. Telekamery 2017

Transmisja Telekamer 2017 w telewizji na kanałach TVP nie będzie dostępna. Tradycyjnie wręczenie nagród oglądać można było na antenie Telewizji Polskiej. Niestety, tym razem będzie inaczej. Gdzie zatem oglądać galę Telekamer?

O której i gdzie oglądać transmisję Telekamer 2017? - zastanawiają się widzowie, którzy od lat już śledzą prestiżowy konkurs Tele Tygodnia. Niestety, okazuje się, że w tym roku będą musieli obejść się smakiem. Na swoim fanpage'u na Facebooku organizatorzy plebiscytu wyrazili smutek z tego powodu, że wydarzenia nie będzie można oglądać w TV.

 

Transmisji Telekamer w TV nie będzie. Fani komentują

Każdego roku wręczenie Telekamer cieszyło się wielkim zainteresowaniem widzów. Do tej pory, w blisko 20-letniej historii konkursu, uroczysta gala nie była transmitowana w TV tylko kilka razy - w latach 2012-2014. Wygląda na to, że i tym razem tak będzie. Fani nie kryją swojego rozczarowania tym faktem. Na Facebooku Tele Tygodnia pojawiają się komentarze, w których wyrażają niezadowolenie.

"Przykro, bo wysłałam smsy na swoich ulubieńców, a nawet nie będę mogła nigdzie tego obejrzeć... na drugi raz będę mądrzejsza" - pisze jedna z komentujących.

Swoje zdanie przedstawić postanowili także organizatorzy Telekamer:

"Nawet nie macie pojęcia jak nam przykro, że w tym roku nie ma transmisji. Nie jest to niestety w żaden sposób zależne od redakcji. Postanowiliśmy jednak, że Plebiscyt będzie trwał nadal - właśnie po to, aby nagrodzić najbardziej lubianych telewizyjnych twórców" - wyjaśnia na Facebooku Tele Tydzień.

O której i gdzie oglądać Telekamery 2017?

Jak informują organizatorzy, choć nie będzie transmisji w telewizji ani na żywo online, to jednak w internecie, na Facebooku Tele Tygodnia, na bieżąco pojawiać się będą materiały z gali.

"Na bieżąco będziemy informować kto zdobył nagrodę. Postaramy się aby były zdjęcia i video - na miejscu będzie nasz wysłannik z FB" - napisano na Facebooku.

Gala rozpoczyna się o 19.30 w poniedziałek 30 stycznia, a odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Prowadzącymi będą Agnieszka Cegielska i Artur Orzech. O prestiżową statuetkę walczyć będą m.in. Małgorzata Kożuchowska, Barbara Kurdej-Szatan, Anita Sokołowska, Wojciech Zieliński, Cezary Żak czy Michał Żebrowski.

Telekamery 2017: nominacje i nominowani

RadioZET.pl/SA