Zamknij

Teresa Rosati o przemocy w związku córki, Weroniki Rosati: „Czułam, że w jej domu dzieje się coś złego”

Sylwia Wamej
14.08.2019 13:38
Weronika Rosati
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Teresa Rosati i jej córka Weronika Rosati udzieliły wywiadu, w którym głównym tematem był związek aktorki z Robertem Śmigielskim. Teresa Rosati zdradziła m.in., jak dowiedziała się, że w związku córki dzieje się coś złego.

Weronika Rosati i Teresa Rosati w wywiadzie o przemocy domowej

Teresa Rosati i Weronika Rosati po raz pierwszy wspólnie opowiedziały o przykrej sytuacji w związku aktorki z Robertem Śmigielskim. Temat przemocy domowej powrócił po raz kolejny, tym razem w wywiadzie dla „Twojego Stylu”. Mama Weroniki Rosati opowiedziała m.in. o pierwszych sygnałach, które zdradziły, że w związku córki nie dzieje się najlepiej.

W pewnym momencie mój niepokój wzbudziły nienaturalnie rzadkie kontakty telefoniczne, brak odpowiedzi na esemesy, nagłe zmiany planów, odwoływanie wizyt – podkreśliła Teresa Rosati. 34-letnia aktorka nie pojawiła się w rodzinnym domu na Boże Narodzenie, co dodatkowo dało do myślenia jej mamie.

 Intuicja matki działa. Weronika zawsze była ze mną i z mężem w kontakcie, nasza relacja była bliska, przyjacielska – powiedziała projektantka.

Weronika Rosati powiedziała mamie Teresie Rosati, że jest bita przez partnera

Teresa Rosati widziała, że córka zachowuje się inaczej niż zwykle i że jest smutna. Czuła, że w jej domu dzieje się coś niedobrego. Czułam, że w jej domu dzieje się coś złego, choć ona na razie  o przemocy fizycznej nie mówiła – dodaje Rosati w rozmowie z „Twoim Stylem”. W końcu odważyła się zapytać córkę, czy partner ją bije. Weronika w końcu się przyznała i powiedziała mamie prawdę o jej relacji.

Weronika Rosati we wcześniejszych wpisach na Instagramie i wywiadach mówiła, że były partner Robert Śmigielski miał ją bić, gdy ta była w zaawansowanej ciąży.

Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie nawet, jak byłam w zaawansowanej ciąży – mówiła w rozmowie z „Wysokimi Obcasami”. Weronika Rosati próbowała pozbawić praw rodzicielskiej Roberta Śmigielskiego. Jej wniosek w amerykańskim sądzie został odrzucony. Z kolei polski sąd wydał orzeczenie, w którym poinformował, że wizyty Roberta Śmigielskiego z córką Elizabeth mają być częstsze. Na razie były partner Rosati widuje córeczkę przez dwa weekendy w miesiącu.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/Twój Styl/ SW