Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Test na spostrzegawczość: znajdź lizaka pośród lodów

21.05.2018 12:42

Węgierski rysownik Gergely Dudas, znany jako Dudolf, słynie z wyjątkowych rysunków, na których trzeba odnaleźć ukryty szczegół. Tym razem wśród lodów ukrył się lizak.

znajdź lizaka wśród lodów fot. Facebook/The Dudolf

Gergely Dudas, zwany Dudolfem, jest autorem książki „Book of Hidden Things” („Książka ukrytych rzeczy”) z rysunkami, na których trzeba odnaleźć schowany tam element. Co pewien czas rysownik publikuje w sieci swój kolejny rysunek. Zimą była np. grafika, na której panda została ukryta pomiędzy bałwankami. Na walentynki Dudolf przygotował rysunek ze słonikami i serduszkiem. Teraz, bardziej wiosennie, pokazał nam obrazek pełen lodów, pomiędzy którymi kryje się jeden, jedyny lizak.

Jak zwykle internauci doceniają umiejętności i dowcipne podejście rysownika. Lody, które narysował, uśmiechają się, mają przygnębione albo przestraszone miny, niektóre robią sobie nawet selfie...

Dacie radę? Nam się udało, choć nie jest to łatwe. Plik w dużej wielkości można zobaczyć na stronie internetowej lub na Facebooku Dudolfa.

Udało się? Jeśli nie – cóż, on tam naprawdę jest. W każdej chwili rozwiązanie można sprawdzić także na Facebooku artysty. A tym, którzy lizaka znaleźli, gratulujemy spostrzegawczości.

Zagłosuj

Jak długo zajęło Ci odnalezienie lizaka?

RadioZET.pl/SA

Oceń