Zamknij

To nie ciąża. Wydało się, dlaczego Rihanna tak przytyła

Redakcja
24.07.2017 12:23
Riganna ciąża marihuana
fot. ons.pl

Plotki o ciąży Rihanny krążą w mediach już od dłuższego czasu. Wszystko przez to, że Barbadoska bardzo przytyła. Zagraniczne tabloidy informują, że to już 14 kilo. Teraz jednak już wiadomo, o co tak naprawdę chodzi. To zdecydowanie nie ciąża. Fani są zaskoczeni.

To nie ciąża jest powodem tak znacznego wzrostu wagi Rihanny. Piosenkarka znana jest ze swojego uwielbienia dla marihuany. Okazuje się, że to właśnie ta używka jest powodem zmian jej figury. Gwiazda pali dużo i przez to pochłania ogromne ilości jedzenia. Magazyn plotkarski Star, powołując się na swojego informatora, poinformował, że Riri pali dużo i często - a wiadomo, że efektem towarzyszącym zażyciu kannabinoidów jest zwiększony głód (kannabinoidy zwiększają aktywność neuronów odpowiedzialnych za regulację łaknienia). Nikt nie zwraca jej uwagi, więc piosenkarka po prostu pochłania jak opętana ogromne ilości jedzenia. Nic dziwnego, że wreszcie zaczęło się to przekładać na jej wagę i wygląd.

Fani takie wieści przyjęli ze sporym zaskoczeniem, choć niektórzy także z ulgą - zwłaszcza że przez pewien czas obawiali się o zdrowie piosenkarki. Pojawiały się komentarze, że Barbadoska przytyła, bo jest chora. Teraz już wiadomo, o co chodzi. Zdaje się jednak, że samej Rihannie jej sylwetka wcale nie przeszkadza i nie przejmuje się niczyimi opiniami.

RadioZET.pl/SA