Zamknij

To zdjęcie jest hitem sieci. Internauci są wzruszeni

Redakcja
10.04.2017 09:08
To zdjęcie jest hitem sieci. Internauci są wzruszeni
fot. Facebook/Spotted: Nowa Sól

Mężczyzna zdecydował się złamać przepisy, by pomóc staruszce, która miała problemy z przejściem przez jezdnię. O jego dobrym sercu mówi dziś cały internet.

W mediach społecznościowych pojawiła się fotografia, która wywołała falę podziwu wśród internautów. Na opublikowanym na stronie „Spotted: Nowa Sól" widać mężczyznę, który przeprowadza  przez ulicę starszą panią. Nie byłoby w tym nic zaskakującego (choć w dzisiejszych czasach i taki akt pomocy jest warty odnotowania), gdyby nie fakt, że kierowca postanowił wstrzymać ruch w centrum miasta, by pomóc staruszce.

„Dzień dobry. Chciałabym się podzielić miłą sytuacją, jaka miała miejsce w centrum miasta. Wielki szacunek dla kierowcy jadącego przede mną-ujrzawszy starszą Panią, mającą problem z przejściem przez pasy, wysiadł i przeprowadził ją przez drogę. Zachowanie godne naśladowania. Oby więcej takich ludzi na drogach" – napisała internautka o pseudonimie "J", która podzieliła się tym zdjęciem na fanpage'u „Spotted: Nowa Sól".

Internauci nie kryli wzruszenia całą sytuacją. Pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Niektórzy proszą, by mężczyzna ujawnił swoje dane. Ten jednak na razie pozostaje anonimowy. Cóż, wielkie serce nie zawsze potrzebuje poklasku.

RadioZET.pl/SI