Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

To zdjęcie jest hitem sieci. Internauci są wzruszeni

10.04.2017 09:08

Mężczyzna zdecydował się złamać przepisy, by pomóc staruszce, która miała problemy z przejściem przez jezdnię. O jego dobrym sercu mówi dziś cały internet.

To zdjęcie jest hitem sieci. Internauci są wzruszeni	fot. Facebook/Spotted: Nowa Sól

W mediach społecznościowych pojawiła się fotografia, która wywołała falę podziwu wśród internautów. Na opublikowanym na stronie „Spotted: Nowa Sól" widać mężczyznę, który przeprowadza  przez ulicę starszą panią. Nie byłoby w tym nic zaskakującego (choć w dzisiejszych czasach i taki akt pomocy jest warty odnotowania), gdyby nie fakt, że kierowca postanowił wstrzymać ruch w centrum miasta, by pomóc staruszce.

„Dzień dobry. Chciałabym się podzielić miłą sytuacją, jaka miała miejsce w centrum miasta. Wielki szacunek dla kierowcy jadącego przede mną-ujrzawszy starszą Panią, mającą problem z przejściem przez pasy, wysiadł i przeprowadził ją przez drogę. Zachowanie godne naśladowania. Oby więcej takich ludzi na drogach" – napisała internautka o pseudonimie "J", która podzieliła się tym zdjęciem na fanpage'u „Spotted: Nowa Sól".

Internauci nie kryli wzruszenia całą sytuacją. Pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Niektórzy proszą, by mężczyzna ujawnił swoje dane. Ten jednak na razie pozostaje anonimowy. Cóż, wielkie serce nie zawsze potrzebuje poklasku.

RadioZET.pl/SI

Oceń