Zamknij

Tom Hanks śpiewa PO POLSKU "Sto lat" i składa Polce życzenia

Redakcja
09.06.2017 10:35
Tom Hanks śpiewa Sto lat
fot. ons.pl

Kilka miesięcy temu głośno było o akcji przekazania Tomowi Hanksowi Fiata 126p. Aktor postanowił zaskoczyć organizatorkę przedsięwzięcia i złożyć jej wyjątkowe urodzinowe życzenia. W tym celu zaśpiewał jej "Sto lat" po polsku.

Tom Hanks śpiewający po polsku "Sto lat" to kolejny hit sieci. Wczesną wiosną polscy internauci z serdecznością podeszli do fascynacji aktora napotkanym Fiatem 126p. Zdjęcie Hanksa z "maluchem" obiegło sieć i znaleźli się chętni, by takie auto gwiazdorowi sprezentować. Organizatorką akcji była Monika Jaskólska, która wraz z mieszkańcami Bielska-Białej zorganizowała zbiórkę środków na sprezentowanie wymarzonego samochodu

Kiedy gwiazdor dowiedział się o całej akcji był bardzo zaskoczony i zapraszał panią Monikę do Los Angeles, by osobiście wręczyła mu kluczyki do auta. Gorąco podziękował jej za wyjątkowe przedsięwzięcie i poinformował o zamiarze przekazania środków finansowych na szpital dziecięcy w Bielsku-Białej. Teraz postanowił zaskoczyć pomysłodawczynię przekazania mu "malucha" i z okazji jej urodzin zaśpiewał dla niej "Sto lat" - i to po polsku. Powiedział też, że cała Ameryka czeka, by zobaczyć Fiata 126p na żywo.

Filmik, nagrany przez Toma Hanksa i towarzyszącego mu polskiego reżysera Janusza Kamińskiego, który tłumaczył aktorowi słowa polskiej piosenki, na Facebooku opublikowała Monika Jaskólska. "Popłakałam się! Nadal w to nie wierze! Czy to się dzieje naprawdę? i Pan Kamiński operator filmowy zdobywca Oskarów za tłumacza tych życzeń! To jest niewiarygodne! Ja chyba śnie i nie chce się obudzić" - komentuje zaskoczona wyjątkowymi życzeniami.

Jak Wam się podoba "Sto lat" zaśpiewane przez Toma Hanksa?

RadioZET.pl/SA