Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tom Hanks śpiewa PO POLSKU "Sto lat" i składa Polce życzenia

09.06.2017 10:35
xxx zet

Kilka miesięcy temu głośno było o akcji przekazania Tomowi Hanksowi Fiata 126p. Aktor postanowił zaskoczyć organizatorkę przedsięwzięcia i złożyć jej wyjątkowe urodzinowe życzenia. W tym celu zaśpiewał jej "Sto lat" po polsku.

Tom Hanks śpiewa Sto lat fot. ons.pl

Tom Hanks śpiewający po polsku "Sto lat" to kolejny hit sieci. Wczesną wiosną polscy internauci z serdecznością podeszli do fascynacji aktora napotkanym Fiatem 126p. Zdjęcie Hanksa z "maluchem" obiegło sieć i znaleźli się chętni, by takie auto gwiazdorowi sprezentować. Organizatorką akcji była Monika Jaskólska, która wraz z mieszkańcami Bielska-Białej zorganizowała zbiórkę środków na sprezentowanie wymarzonego samochodu

Kiedy gwiazdor dowiedział się o całej akcji był bardzo zaskoczony i zapraszał panią Monikę do Los Angeles, by osobiście wręczyła mu kluczyki do auta. Gorąco podziękował jej za wyjątkowe przedsięwzięcie i poinformował o zamiarze przekazania środków finansowych na szpital dziecięcy w Bielsku-Białej. Teraz postanowił zaskoczyć pomysłodawczynię przekazania mu "malucha" i z okazji jej urodzin zaśpiewał dla niej "Sto lat" - i to po polsku. Powiedział też, że cała Ameryka czeka, by zobaczyć Fiata 126p na żywo.

Filmik, nagrany przez Toma Hanksa i towarzyszącego mu polskiego reżysera Janusza Kamińskiego, który tłumaczył aktorowi słowa polskiej piosenki, na Facebooku opublikowała Monika Jaskólska. "Popłakałam się! Nadal w to nie wierze! Czy to się dzieje naprawdę? i Pan Kamiński operator filmowy zdobywca Oskarów za tłumacza tych życzeń! To jest niewiarygodne! Ja chyba śnie i nie chce się obudzić" - komentuje zaskoczona wyjątkowymi życzeniami.

Jak Wam się podoba "Sto lat" zaśpiewane przez Toma Hanksa?

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi