Zamknij

Tomasz Kammel skomentował odejście Barbary Kurdej-Szatan z TVP. Gwiazdor obronił koleżankę

Sylwia Wamej
02.07.2019 14:34
Tomasz Kammel
fot. Beata Zawrzel/ Reporter

Tomasz Kammel przez lata prowadził z Barbarą Kurdej-Szatan najpopularniejsze programy w TVP 2. Gwiazdor na swoim Instagramie podziękował gwieździe za świetną współpracę i odniósł się do jej zwolnienia z TVP. Co napisał?

Tomasz Kammel obronił Barbarę Kurdej-Szatan

Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan prowadzili razem największe programy rozrywkowe TVP 2, m.in. „The Voice of Poland” oraz „Voice Kids”. Choć już nie będą razem współpracować, bo Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona z TVP, wciąż darzą się sympatią i szacunkiem. Tomasz Kammel na swoim profilu na Instagramie opublikował pełny ciepłych słów wpis w kierunku Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazdor podkreślił, że ich współpraca układała się pomyślnie i nie było w niej ani jednego złego momentu.

„Zrobiliśmy razem naprawdę wielkie programy. @voiceofpoland @voicekidspoland @dancedancedancetvp i sylwestry w Zakopanem. To były lata współpracy, bez ani jednego (!!!) złego momentu. Jeśli miałbym wskazać w polskim szołbizie mega gwiazdę wolną od palmy, focha i zawiści powiedziałbym – Baśka” – napisał Tomasz Kammel na instagramowym profilu.

Tomasz Kammel komentuje zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z TVP 2

Tomasz Kammel odniósł się też do jej zwolnienia z TVP 2. Zdobył się na odrobinę uszczypliwości. Dziękuję Ci dziewczyno. To był naprawdę dobry czas. A co do przeszłości, i sposobów jak powiedzieć komuś #aurevoir, Basieńko – psy szczekają, karawana jedzie dalej. Co mówię Ci ja, gość z wielbłądem ukrytym w nazwisku” – podkreślił Tomasz Kammel.

Zagłosuj

Oglądasz programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW