Zamknij

Tomasz Karolak i Sonia Bohosiewicz na ślubnym kobiercu

Redakcja
18.08.2017 14:09
Tomasz Karolak i Sonia Bohosiewicz ślub
fot. Instagram

Bohosiewicz i Karolak wzięli ślub? Tak, ale tylko na planie. Podzielili się fotką z kręcenia filmu "Narzeczona na niby". Ładnie im razem?

Na Instagramie Tomasza Karolaka pojawiła się tajemnicza fotka, która niektórych mogła wprawić w osłupienie. Na zdjęciu widać aktora w towarzystwie Soni Bohosiewicz. Aktorska para stoi razem w kościele a za nią widać tłum gości. Czyżby Sonia Bohosiewicz i Tomasz Karolak wzięli ślub? Takie pytania od razu przyszły niektórym do głowy, jednak już na kolejnym zdjęciu, gdzie widzimy m.in. Mikołaja Roznerskiego i Piotra Stramowskiego (w roli księdza), widać, że to tylko kadr z produkcji filmu. Aktorzy pracują wspólnie nad "Narzeczoną na niby" Bartosza Prokopowicza.

Co ciekawe, niektórzy fani naprawdę dali się nabrać. "Film czy real?" - pyta jeden z komentujących. Pod zdjęciami pojawiły się też życzenia dla młodej pary: "szczęścia... dystansu... wyrozumiałości... a życie będzie jak z baśni. Tego życzę..." - pisze ktoś inny. A ci, którzy od razu poznali, że to tylko fikcja, przyznają, że Bohosiewicz i Karolak we wspólnej produkcji to świetny aktorski duet. Ciekawi jesteśmy, jak im wyjdzie.

Premiera "Narzeczonej na niby" zaplanowana jest na początek 2018 roku.

RadioZET.pl/SA