Zamknij

Tomasz Karolak spotyka się z byłą miss?

Redakcja
13.09.2017 13:31
Tomasz Karolak
fot. ons.pl

Czy Tomasz Karolak i Paulina Kwaśniewska mają romans? Po tym, jak aktor pojawił się z drugą wicemiss Polski z 2008 roku na balu TVN, plotki nie milkną. On jednak zaprzecza.

Na początku września odbył się wielki Bal TVN, na którym tradycyjnie pojawia się wiele gwiazd i celebrytów. Zaproszony został także Tomasz Karolak, który od pewnego czasu otwarcie deklaruje, że jego związek z Violą Kołakowską jest zakończony. To samo przyznaje Kołakowska. Pojawiając się na czerwonym dywanie podczas imprezy TVN Karolak zaskoczył innych gości oraz fotoreporterów. Pojawił się z nową, sporo młodszą kobietą. On sam wyglądał na odmienionego - zrzucenie kilogramów trochę go odmłodziło i sprawiło, że z tajemniczą brunetką u boku wyglądał na bardzo zadowolonego z życia.

Wszystko to sprawiło, że od razu pojawiły się plotki o tym, że Paulina Kwaśniewska, z którą przybył na bal, jest jego nową partnerką - szczególnie że właśnie na balu postanowił po raz pierwszy skomentować rozstanie z Kołakowską.

- Nasze drogi się rozeszły, to nie była moja decyzja. Jesteśmy na tym poziomie, że mamy dzieci, fantastyczne, wspaniałe - i po prostu zbudowaliśmy świetną relację przy dzieciach. Myślę, że tak jest super - powiedział. Przyznał też, że z Kwaśniewską przyjaźni się od wielu lat, a na bal po prostu nie chciał iść sam. W jednym z tabloidów stwierdził, że nie będzie komentował sensacji o romansie. - Nie będę tego komentował, bo to nie ma sensu - mówił.

Zdaniem internautów jest coś na rzeczy, tylko aktor po prostu kluczy - tak jak wielokrotnie wykręcał się mówiąc o związku z Kołakowską. Jak jest naprawdę? Na pewno niebawem się dowiemy.

RadioZET.pl/JP/Pudelek/SA