Zamknij

Tomasz Kot na festiwalu w Glastonbury. Wystąpił w wizualizacjach Chemical Brothers

Sylwia Wamej
01.07.2019 10:03
Tomasz Kot
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Tomasz Kot wystąpił na słynnym brytyjskim festiwalu Glastonbury. Polski aktor zaprezentował się w wizualizacjach popularnej grupy Chemical Brothers. Twarz aktora pojawia się podczas światowej trasy brytyjskiej grupy elektronicznej.

Tomasz Kot w wizualizacjach Chemical Brothers

Tomasz Kot został zaproszony przez brytyjski zespół Chemical Brothers do współpracy. Aktor, którego światowa kariera błyskawicznie rozwija się po roli w „Zimnej wojnie”, dostał ciekawą propozycję od popularnej grupy elektronicznej. W trakcie koncertu na słynnym festiwalu muzycznym Glastonbury aktor pełnił funkcję narratora wydarzenia. Wideo z gwiazdorem wyświetlane było podczas jednej z piosenek Chemical Brothers.

„Jakiś czas temu do współpracy zaprosił mnie zespół The Chemical Brothers. Znalazłem się w grupie brytyjskich performerów, tancerzy i aktorów. Tworzyliśmy wizualną stronę ich trasy koncertowej. Chłopaki ruszyli w świat i sprawia mi to wiele satysfakcji” – powiedział aktor w rozmowie z mediami. Sam zainteresowany udostępnił na Instagramie post Karoliny Korwin-Piotrowskiej, która poinformowała fanów aktora o jego sukcesie. Pod postem posypało się mnóstwo ciepłych komentarzy z gratulacjami od fanów. 

„Niespodziewana, ale jakże niesamowita kolaboracja. Gratulacje, panie Tomaszu i szacun”, „Pana talent i wszechstronność jest naprawdę oszałamiający”, „najlepiej, ogień panie Tomaszu” – pisali fani.

Tomasz Kot. Zagraniczna kariera aktora „Zimnej wojny”

To tylko jeden z zagranicznych sukcesów Tomasza Kota. Aktor po roli w „Zimnej wojnie” może liczyć na bardzo ciekawe propozycje współpracy. Niedawno głośno było o jego roli w biograficznym filmie „Nikola”. 42-letni aktor wcieli się w naukowca — Nikolę Teslę. Tomasz Kot na swoim koncie ma również udział w serialu BBC „World On Fire”. Tomasz Kot zagra również w thrillerze SF „Warning”.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW